KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
KOTO Başkanı Keleş’ten uyarı
KOTO Başkanı Keleş’ten uyarı
Güncel
20 Kasım 2012 Salı 16:10
  • 1059
  • 0

KOTO Başkanı Keleş’ten uyarı

KOTO Başkanı Halil İbrahim Keleş Nace kodları için tebligat yapılamayan üyeleri uyardı. Keleş, Nace kodlarına itiraz süresinin 6 Aralık’a uzatıldığını duyurdu

Ticaret odalarında yenilenen Nace kodlarıyla ilgili süreç devam ediyor. Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Halil İbrahim Keleş, dün üyelerini uyardı. Keleş, Gelir İdaresi Başkanlığı`na beyan edilen vergi kayıtları incelenerek oluşturulan meslek gruplandırmasının kısa adı olan Nace kodlarına itiraza etme hakkının 6 Aralık Perşembe akşamına kadar uzatıldığını söyledi. 

 
TOBB`A MÜRACAT EDİN
Başkan Keleş, adresinde bulunamayan üyelere TOBB tarafından ikinci bir tebligat yapıldığını, bildirdiği adreste bulunmayan üye işletmelerin belirtilen süre içerinde istenilen evraklarla TOBB`a müracaat etmeleri gerektiğini söyledi. Keleş, bildirimi yapılan adreslerinde bulunmayan üyelerin internet yoluyla kendilerine yapılan tebligatları görebileceklerini de söyledi. 
 
İNTERNETTEN GÖRÜLEBİLİR
Tebligat yapılmasına karşın bildirim yapılamayan üyelerin TOBB`un nace.tobb.org.tr internet adresinden kendilerinden istenen evraklarla birlikte gerekli işlemleri yapabileceğini belirten Keleş, işlemlerin TOBB tarafından gerçekleştirildiğinin ve her türlü müracaatın birliğe yapılması gerektiğinin altını çizdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ