KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
KOÜ öğrencisinin büyük başarısı
KOÜ öğrencisinin büyük başarısı
Güncel
23 Aralık 2009 Çarşamba 13:08
  • 758
  • 1

KOÜ öğrencisinin büyük başarısı

9. Frankfurt Türk Filmleri Festivali kapsamında ilk kez düzenlenen “Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması”nda Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencisi Mehmet İmer birinciliği elde etti.

Yönetmenliğini yaptığı “Doğu Ekspresi” filmiyle ‘en iyi film` ödülünü kazanan İmer, bugün KOÜ İletişim Fakültesi`nde düzenlenecek törenle ödülünü alacak. Fakültenin D-3 no`lu dersliğinde saat 15.30`da başlayacak törene Frankfurt Türk Film Festivali Başkanı Hüseyin Sıtkı da katılacak.  
 

KISA FİLK YARIŞMASI
Bu yıl ilk kez düzenlenen kısa film yarışmasının jüri üyeleri Serap Gedik, Dr. Fehmi Akalın, Kemal Hamamcıoğlu, Murat Çobanoğlu, Erem Şentürk, Bahadır Karataş ve Ali Sekmeç`ten oluştu. Bu yıl 1-8 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen festival, Hessen Eyaleti Başbakan Yardımcısı, Adalet Bakanı ve Uyum ve Avrupa İlişkilerinden Sorumlu Devlet Bakanı Jörg Uwe Hanh ile Frankfurt Anakent Belediye Başkanı Petra Roth ve Frankfurt Başkonsolosluğu`nun himayesinde 8 yıldır organize ediliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ