Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6644 TL
  • 6.4069 TL
  • 7.4708 TL
Kocaeli Zirve
Kandıra sahaya indi
Kandıra sahaya indi
Amatör Futbol
25 Ağustos 2010 Çarşamba 14:27
  • 1332
  • 0

Kandıra sahaya indi

Kandıra Gençler Birliği Belediyespor 2010-2011 sezonu hazırlıkları için ilk çalışmasını Kandıra İlçe Stadı’nda gerçekleştirdi. Antrenmana futbolcular eksiksiz katıldı

Kan konuk oldu
Sezonun ilk antrenmanını ilçe stadında gerçekleştiren Kandıra Gençlerbirliği Belediyespor ekibini, belediye başkanı Cengiz Kan ziyaret etti. İlk antrenmanlarına çıkan Belediyespor ekibi başkan Kan`ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduklarını belirtti. Başkan Kan antrenman yapan yeşil beyazlı futbolcularla yaptığı görüşmede, ”2010 -2011 Amatör Süper Lig`de oynanacak olan karşılaşmalarda Fair-play çerçevesinde gerçekleştirilmesini ve takım olarak en iyi şekilde ilçemizin temsil edilmesi gerektiğini”söyledi.
 

Oyan söz verdi
Kandıra Gençlerbirliği Belediyespor t antrenörlüğünü yapan Ayhan Oyan yeni sezon da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını ve şampiyonluğa kadar gitmek istediklerini belirterek belediye başkanı Cengiz Kan`ın ziyaretinden takım olarak çok memnun olduklarını belirterek teşekkür etti. Belediye spor`u antrenmanın da ziyaret eden Başkan Kan daha sonra ilçe stat`ın da antrenman yapan diğer takımları da ziyaret ederek yeni sezonda tüm sporculara başarılar diledi.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: Hamza eroglu

Hastanenin doktorlarindan dolayidir o da. Bence doğru olan hastanenin doktorları ilk 1000 arasında olmalıydi

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Hasta

Seçilse ne olur seçilmese ne olur? Hastane dokuluyor

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ