KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
KOÜ yeni yıla coşkuyla girdi
KOÜ yeni yıla coşkuyla girdi
Güncel
31 Aralık 2011 Cumartesi 10:19
  • 852
  • 1

KOÜ yeni yıla coşkuyla girdi

KOÜ’lü öğrenciler ve akademisyenler yeni yıla coşkuyla girdi. Akademisyenler kokteylde buluştu, öğrenciler doyasıya eğlendi

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) öğrencileri, akademisyenleri ve idari personeli yeni yıla erken girdi. Yılbaşından önce gerçekleşen geleneksel kutlamada öğrenciler de akademisyenler de adeta koca bir yılın stresini attı. Yeni yılın ilk kutlaması akademisyenler ve idari personel bazında oldu. Rektör Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, akademisyenleri ve idari kadroyu Umuttepe Sosyal Tesisleri Kardelen Salonu'nda ağırladı.

 

 

AKADEMİSYENLER TOPLANDI
Buradaki yeni yıl kutlamasında akademisyenler, verilen kokteyl eşliğinde birbirleriyle sohbet etme fırsatı buldu. Diğer bir kutlama ise, Özel Şirin Kız-Erkek Yurdu tarafından organize edildi. Ülkenin farklı şehirlerinden gelerek kentimizde eğitim alan öğrenciler, 2012 yılının mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini diledi. Yurt müdürleri; Tuğba Akbul, Özlem Ertürk ve Semiha Erçetin tarafından organize edilen yılbaşı kutlaması, fuar içi Çağlayan Restaurant`ta gerçekleşti.

 

 

HALAY ÇEKİP, GÖBEK ATTILAR
Geceye başta yurt kurucuları Kamil Şirin ve Fatih Şirin olmak üzere tüm öğretmenler de aileleriyle birlikte katılarak üniversiteli gençlerin eğlencesine ortak oldu.
Gecenin açılış konuşmasını yapan müdürlerden Tuğba Akbul, yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzuru getirmesini diledi. Gecenin DJ`liğini yurt öğrencilerinden Tuba Eryatan başarıyla gerçekleştirirken, öğrenciler gece boyunca pistten inmeyerek koca bir yılın yorgunluğunu attı. Gençler, bol bol halay çekti, göbek attı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ