KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
KOÜ’de görev değişikliği
KOÜ’de görev değişikliği
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 11:16
  • 1983
  • 0

KOÜ’de görev değişikliği

KOÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü’nden ayrılan öğretim Üyesi Prof. Dr. Vasfi Haftacı, görevi Kandıra M.Y.O. Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan’a devretti

Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vasfi Haftacı, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevinden ayrılarak, görevini Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan`a devretti. KOÜ Rektörü Sezer Komsuoğlu, önceki gün gerçekleşen ‘Senato Toplantısı`nda Prof. Dr. Haftacı`ya teşekkür belgesini verdi. Haftacı`nın görevini başarıyla yürüttüğünü, deprem öncesi ve sonrası büyük emekleri olduğunu belirten Prof. Dr. Komsuoğlu, “Görevde bulunduğu 4 dönem için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Haftacı ise, enstitü müdürü olduğu sürede görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştığını ifade ederek, “KOÜ`deki görevlerime devam ediyorum. Başka sorumluluklarım var onları yerine getirmeye çalışacağım” diye konuştu.

 

 

GÖREV BAYRAKTUTAN`DA
Görevi devralan Bayraktutan, 2006 yılından beri Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü`nü ve 2010`dan başlayarak Kandıra Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Kurucu Müdürlüğü`nü yürütüyor. KOÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyeliği yanında farklı idari görevlerle KOÜ`de hizmet veren Bayraktutan, Donanma Komutanlığı ve Kocaeli Ticaret Odası gibi kurumlarla işbirliğini koordine ediyor, çeşitli ulusal ve uluslararası dergi ve kongre kurullarında da görev yapıyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ