KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
KOÜ’lü öğrenciler turist gibi geziyor
KOÜ’lü öğrenciler turist gibi geziyor
Güncel
15 Aralık 2009 Salı 15:00
  • 892
  • 1

KOÜ’lü öğrenciler turist gibi geziyor

Kocaeli Üniversitesi öğrencileri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği gezilere katılarak kentin tarihi ve turistik mekânlarını tanıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından hazırlanan ‘Kocaeli`yi gezerek öğreniyoruz` programı kapsamında KOÜ`lü öğrenciler Doğu Kışla Parkı, Kocaeli Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Mevlevi Evi, Thököly İmre Anı Evi, Mevlevi Evi ve Seka Park`ı gezdi. Sekapark Otel`de kahvaltıyla başlayan programda öğrenciler birçok tarihi ve kültürel mekânı gezerek Kocaeli`nin güzellikleriyle buluştu.
 

ÇOK BEĞENDİLER
Kırgızistan`dan gelen KOÜ Mühendislik Fakültesi Elektronik Haberleşme Bölümü öğrencisi Azizbek Şekiyef, “Bu geziyle Kocaeli`yi öğrendik ve çok beğendik. Belediye yetkililerinin öğrencilere sahip çıkmasını ve bu tür programların sayısının artırılmasını istiyoruz. Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkililerine böyle bir gezi düzenlediği için teşekkür ediyorum” dedi.
 

TEŞEKKÜR ETTİLER
Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencisi Duygu Demirtaş ise “Kocaeli`yi gezdik, gördük. Gerçekten kültür-sanat alanında gezilip görülecek çok yer var. Kocaeli`yi çok beğendik. Bize bu imkânı tanıyan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ