KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Koyu’dan Pehlivan’a nezaket ziyareti
Koyu’dan Pehlivan’a nezaket ziyareti
Güncel
08 Aralık 2011 Perşembe 15:12
  • 1117
  • 1

Koyu’dan Pehlivan’a nezaket ziyareti

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, kasım ayında yapılan kongrede AKP Körfez İlçe Başkanlığı’na seçilen Engin Koyun ve yönetimini ağırladı

Üçüncü kez AKP Körfez İlçe Başkanı olarak seçilen Engin Koyun ve yeni yönetimi, ilk ziyaretini Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`a yaptı. Pehlivan`ın makamında samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette kongre süreci de değerlendirildi. 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde Körfez Belediyesi`ni tekrar kazanacaklarını söyleyen Koyun, “Belediye başkanımızı çok başarılı buluyorum. Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde Körfez`e yeni eserler kazandıracağız” dedi.

 

BAŞARILAR DİLEDİ
Koyun ve ekibini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, yeni göreve gelen tüm yöneticilere çalışmalarında başarılar diledi. Siyasetin her kademesinde görev yapmanın ayrı bir önemi olduğunu söyleyen başkan Pehlivan, “Yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız  tüm çalışmaları, halka en güzel şekilde anlatacak olan parti teşkilatımızdır” diye konuştu. Sohbet, çayların yudumlanması ve hedeflerin paylaşılmasıyla devam etti.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ