KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
KSMMMO aday tanıtım toplantısı 21 Mayıs’ta
KSMMMO aday tanıtım toplantısı 21 Mayıs’ta
Güncel
16 Mayıs 2019 Perşembe 12:11
  • 2184
  • 1

KSMMMO aday tanıtım toplantısı 21 Mayıs’ta

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Meslekte Birlik Grubu Başkanı ve KSMMMO Başkan Adayı Hamit Akbulut ile ekibi, 21 Mayıs Salı günü saat 18.30’da MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde düzenleyecekleri geleneksel iftar programı ile aday tanıtımı yapacak.

Toplantıda meslektaşları ve basın mensuplarıyla bir araya gelecek olan Meslekte Birlik Grubu KSMMMO Başkan Adayı Hamit Akbulut, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi. “Mesleki sorunlarımızın çözümü için Kocaeli’nde şimdi birlik olma zamanıdır. KSMMMO 23. Olağan Genel Kurulu’na sunacağımız aday kadrolarımızın takdim toplantısına, tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve katılımlarını bekliyoruz.”

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Ol
Yazan: Dürüst

Koskoca Muhasebeciler odasının sorunlarını bu arkadaşmı çözecek? Önce kendi sorunlarını çözmeyi becersin de odanın sorunlarını çözecek birileri çıkar. Meslekte birlikteki arkadaşlarada hayret ediyorum. Sanırım lider bulmakta zorlanıyorlar ki tek vasfı mikser olan bu arkadaş ile yola devam ediyorlar. Hayırlı olsun diyeceğim ama bu arkadaşla hayırlı olması biraz zor......

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Hürriyet’ten okullara destek

Hürriyet’ten okullara destek

İzmit Belediyesi Okul Hizmet Masası İzmit ilçe sınırları içerisinde tüm okullarımıza hizmet vermeye,  okulları yeni eğitim öğretim dönemine hazırlamaya devam ediyor.  Eğitim ve öğretim gönüllüsü İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan hürriyetin talimatları ile çalışmalarına hız kesmeden devan eden Okul Hizmet Masası ekipleri, okulların acil ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm bularak, okul yönetimlerine büyük kolaylık sağlıyor.   Okullardan gelen talepleri inceleyip, gerekli tespitleri yapan yetkililer kısa sürede çalışmalarına başlıyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ