KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
KSO’da tekme tokat KAVGA
KSO’da tekme tokat KAVGA
Güncel
27 Eylül 2009 Pazar 12:46
  • 6101
  • 19

KSO’da tekme tokat KAVGA

KSO’da önceki gün yapılan toplantıda başkan vekili Şerif Kanık ile meclis üyesi İbrahim Aracı tekme tokat birbirine girdi

KSO`YA YAKIŞMADI
Kocaeli Sanayi Odası`nda önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısı büyük bir kavgaya ve odaya yakışmayan görüntülere sahne oldu. KSO`da yönetim kurulu toplantısına çağrılan ilimizin tanınmış iş adamlarından, Koruma Tarım`ın sahibi ve KSO meclis üyesi İbrahim Aracı ile KSO başkan vekili ve KOSBAŞ yönetim kurulu başkanı Şerif Kanık tekme tokat birbirlerine girdi.

KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

KSO yönetimi, Koruma Tarım`ın sahibi İbrahim Aracı`yı, BHC`lerle ilgili gazetelerde çıkan beyanatları nedeniyle önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısına çağırdı. Toplantıda bir anda ortam gerildi, tartışmalar başladı. İbrahim Aracı`nın, kendisini sözlü olarak tehdit eden Şerif Kanık`a cevap vermesi tansiyonu daha da yükseltti. KSO`da sözlü tatışma büyüdü ve kavgaya dönüştü.

ZOR AYIRDILAR

Bir zamanlar ilimizin en saygın ve en önemli kurumlarından biri olan Kocaeli Sanayi Odası`nda sanayici kesimini temsil eden kişilerin yönetim kurulu toplantısında birbirlerine tekme tokat girmeleri, KSO`nun itibarını ciddi olarak zedeledi. KSO yönetim kurulu üyelerinin zorlukla ayırdığı kavganın dışarıya yansımaması için yoğun çaba harcandı.

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu;
‘ÜZGÜNÜM` DEDİ

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, yönetim kurulu toplantısında yaşanan kavgadan inanılmaz derecede üzgün olduğunu söyledi, “Böyle bir şeyin olmasını inanıyorum ki ne İbrahim Aracı isterdi ne de Şerif Kanık. Böyle olacağını bilseydim kesinlikle toplantıyı düzenlemez, İbrahim Aracı`yı davet etmezdim. Olay birdenbire gelişti ve ne yapacağımızı şaşırdık' dedi.


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ