KTO’da Veysel Şenol BAŞKANLIK YAPTI
KTO’da Veysel Şenol BAŞKANLIK YAPTI
Güncel
Nabi Yazıcı
29 Kasım 2017 Çarşamba 15:35
  • 641
  • 0

KTO’da Veysel Şenol BAŞKANLIK YAPTI

Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Güngör AYHAN Başkanlığı’nda Körfez Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI’nın yurtdışı programı nedeniyle katılamadığı meclis toplantısında Yönetim Kurulu Vekili Veysel ŞENOL ay içinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

 

Şenol’’ Eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor

Kasım Ayı Oda faaliyetlerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysel Şenol ‘’Kasım Ayı’nda 3 adet olmak üzere Eğitimlerimizi gerçekleştirdik bunlar Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi ve her ay gerçekleştirmeyi planladığımız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

 

Uygulamalı Girişimcilik Kurslarımız Devam edecek

 Uygulamaları Girişimcilik Eğitimlerinin devam edeceğini vurgulayan Şenol ‘’Körfez Ticaret Odası olarak Her ay düzenli olarak gerçekleştirmeyi planladığımız Uygulamalı Girişimcilik kursunuzum Kasım Ayı programını tamamladık. Aralık Ayı’nda 5 Aralık ve 25 Aralık’ta olmak üzere 2 adet daha uygulamalı girişimcilik kursumuz olacak, ilçemiz ilimiz ve ülkemizin kalkınması için daha çok girişimciye ihtiyacımız var’’ dedi.

 

Yerli otomobil İlimizde Üretilmeli

Yerli otomobil ile ilgili konuşan Şenol ‘’Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz aylarda milli otomobil üretimi için çağrıda bulunmuştu.  Bu kapsamda Ortak Girişim Grubu'nun 5 firmasının adının açıklandı. Sanayi odası, Kocaeli Ticaret Odası ve Körfez Ticaret Odası olarak milli otomobil üretiminin ilimizde yapılması için girişimlerde bulunulduk ve raporlar hazırlandık. Türkiye’de Sanayinin başkenti olarak Gerek konumumuz gerek diğer araba firmalarını bünyemizde barındıran bir il olarak milli otomobillerimizin ilimizde üretilmesinin en doğru karar olacağını düşünüyoruz’’ dedi.

 

KTO Meclisinde İşletmelere Sağlanan Destekler Anlatıldı

Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı Meclisinde Kredi Garanti Fonu Kocaeli Şube Müdürü İbrahim Sinan AKLAR’ın sunumu ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere sağlanan destekler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. AKLAR Kredi Garanti Fonunun Kuruluş amacı başta olmak üzere pek çok konuyla ilgili bilgilendirmeler yaptı. Meclis üyeleri ve katılımcılarının sorularının yanıtlandığı seminere ilgi yoğun oldu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

21 Mayıs 1904
FIFA (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) Paris'te kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir