KTO’da Veysel Şenol BAŞKANLIK YAPTI
KTO’da Veysel Şenol BAŞKANLIK YAPTI
Güncel
Nabi Yazıcı
29 Kasım 2017 Çarşamba 15:35
  • 735
  • 0

KTO’da Veysel Şenol BAŞKANLIK YAPTI

Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Güngör AYHAN Başkanlığı’nda Körfez Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI’nın yurtdışı programı nedeniyle katılamadığı meclis toplantısında Yönetim Kurulu Vekili Veysel ŞENOL ay içinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

 

Şenol’’ Eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor

Kasım Ayı Oda faaliyetlerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysel Şenol ‘’Kasım Ayı’nda 3 adet olmak üzere Eğitimlerimizi gerçekleştirdik bunlar Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi ve her ay gerçekleştirmeyi planladığımız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

 

Uygulamalı Girişimcilik Kurslarımız Devam edecek

 Uygulamaları Girişimcilik Eğitimlerinin devam edeceğini vurgulayan Şenol ‘’Körfez Ticaret Odası olarak Her ay düzenli olarak gerçekleştirmeyi planladığımız Uygulamalı Girişimcilik kursunuzum Kasım Ayı programını tamamladık. Aralık Ayı’nda 5 Aralık ve 25 Aralık’ta olmak üzere 2 adet daha uygulamalı girişimcilik kursumuz olacak, ilçemiz ilimiz ve ülkemizin kalkınması için daha çok girişimciye ihtiyacımız var’’ dedi.

 

Yerli otomobil İlimizde Üretilmeli

Yerli otomobil ile ilgili konuşan Şenol ‘’Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz aylarda milli otomobil üretimi için çağrıda bulunmuştu.  Bu kapsamda Ortak Girişim Grubu'nun 5 firmasının adının açıklandı. Sanayi odası, Kocaeli Ticaret Odası ve Körfez Ticaret Odası olarak milli otomobil üretiminin ilimizde yapılması için girişimlerde bulunulduk ve raporlar hazırlandık. Türkiye’de Sanayinin başkenti olarak Gerek konumumuz gerek diğer araba firmalarını bünyemizde barındıran bir il olarak milli otomobillerimizin ilimizde üretilmesinin en doğru karar olacağını düşünüyoruz’’ dedi.

 

KTO Meclisinde İşletmelere Sağlanan Destekler Anlatıldı

Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı Meclisinde Kredi Garanti Fonu Kocaeli Şube Müdürü İbrahim Sinan AKLAR’ın sunumu ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere sağlanan destekler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. AKLAR Kredi Garanti Fonunun Kuruluş amacı başta olmak üzere pek çok konuyla ilgili bilgilendirmeler yaptı. Meclis üyeleri ve katılımcılarının sorularının yanıtlandığı seminere ilgi yoğun oldu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ