KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Kuaför Berkant, şaşırtmaya devam ediyor
Kuaför Berkant, şaşırtmaya devam ediyor
Güncel
09 Ekim 2012 Salı 10:08
  • 1304
  • 0

Kuaför Berkant, şaşırtmaya devam ediyor

Kuaför Berkant, ailesine kattığı güzellik uzmanı Nur Keskin’le bayanları şaşırtmaya devam ediyor
Soydan İş Merkezi`nin birinci katında 1,5 yıldır hizmet veren Kuaför Berkant, bayanları şaşırtmaya devam ediyor. Kuaför Berkant, daha güzel ve daha farklı hizmetler sunarak bayanları özel kılmak için güzelliğin tüm alanlarında usta olan Nur Keskin`i Kuaför Berkant ailesine kattı.
 
33 YILLIK DENEYİM
30 yıllık kuaförlük deneyimi olan Berkant Özal, işlettiği Kuaför Berkant`la Kocaeli`nin tüm bayanlarına kendisini özel hissettirmek için her türlü yeniliğe kapılarını açıyor. Kuaför Berkant, şimdi de kişisel bakımların ustası olan Nur Keskin`i 33 yıllık tecrübesiyle ailesine katarak yeniliğe devam ediyor.
 
ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
Yurt içinde ve yurt dışında farklı eğitimlere katılarak kendisini geliştiren Nur Keskin, kuaförlük sektöründe adından sıkça söz ettiriyor. Kocaeli`ye protez kirpik ve tırnağı getiren ilk isim olma özelliğini taşıyan Nur Keskin, Kuaför Berkant`la bayanların her türlü isteğine cevap vermeye hazırlanıyor.
 
AİLE SICAKLIĞINDA
Nur Keskin; profesyonel ve kalıcı makyaj, manikür, pedikür, ağda, el ve ayak detoksu, protez tırnak ve kirpik, özel cilt bakımları, peeling ve bunun gibi güzellik içeren bakımlarla müşterilerine cevap verecek ve özenle yaptığı işlerle aile sıcaklığındaki kuaför salonunda, tüm bayanlara özel olduklarını hissettirecek.
 
İŞİMİ CİDDİYE ALIYORUM
Müşteri memnuniyetinin kendisi için önemli olduğunu ifade eden Keskin, çırak kalfa ve usta ilişkisiyle yetiştiğini hatırlatarak, “İşimi ciddiye alarak ve severek yapıyorum. Böylelikle bana gelen bayanlar, kendisini hem rahat hissediyor hem de mutlu bir şekilde buradan ayrılıyor.” dedi. 
 
GÜZELLİĞE ULAŞMAK İÇİN
Soydan İş Merkezi`nin birinci katında hizmet veren Kuaför Berkant farklılığını yaşamak isteyenler, randevu almak için; 0262 325 70 77 ve 0537 483 45 44 nolu telefonlardan ve internetteki facebook/Berkant Özal(saç tasarım) adresinden kuaför salonuna ulaşabilirler. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ