KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Küçükkaya ve Hürriyet’ten Afrin GAZİSİNE ZİYARET
Küçükkaya ve Hürriyet’ten Afrin GAZİSİNE ZİYARET
Güncel
17 Şubat 2018 Cumartesi 12:58

Küçükkaya ve Hürriyet’ten Afrin GAZİSİNE ZİYARET

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte Afrin Gazisi Astsubay Çavuş Vedat Öz’ü ziyaret etti

BABAEVİNDE ZİYARET

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nin Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında Afrin’e giden Mehmetçik kara ve hava harekatlarını sürdürüyor. İzmitli Astsubay Çavuş Vedat Öz de başlatılan operasyon kapsamında Afrin’de görevlendirilmişti. Öz, geçtiğimiz günlerde operasyonda yaralanarak memleketi Kocaeli’ye döndü. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da Gazi Öz ile ailesini Karaabdülbaki Köyü’ndeki evlerinde ziyaret etti. Öz ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Hürriyet ile Küçükkaya, Gazi Vedat Öz’ün sağlık durumu hakkında bilgi de aldı.

 

“DUALARIMIZ MEHMETÇİĞİMİZLE”

CHP İzmit İlçe Başkanı Küçükkaya, “Vedat kardeşimize acil şifalar diliyoruz. Yaklaşık 1 aydır devam eden operasyonda yüzlerce gazi ve onlarca Mehmetçiğimizi de şehit verdik. Şehitlerimize tekrardan Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve halkımıza da başsağlığı diliyoruz. Dualarımız her zaman Türkiye’nin bütünlüğü için Afrin’de göğsünü siper eden Mehmetçiğimizle olacaktır” dedi. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet de, “Şehitlerimizin aileleri olduğu gibi Gazilerimiz de bizlere emanettir. Umuyoruz ki her bir askerimiz sağ salim evlerine dönebilir. Allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.  

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu