KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kurban Bayramı’nda açılmıştı YARILDI
Kurban Bayramı’nda açılmıştı YARILDI
Güncel
03 Aralık 2012 Pazartesi 09:45
  • 3939
  • 12

Kurban Bayramı’nda açılmıştı YARILDI

Milyonlarca lira harcanarak yapılan ve henüz Kurban Bayramı’nda açılan Değirmendere ışıklar mevkiindeki köprülü kavşak birbirinden ayrıldı. Köprünün İzmit istikameti trafiğe kapandı

FACİAYA DAVETİYE

Yaptığı işler nedeniyle sıkça eleştirilen Büyükşehir Belediyesi, yine sınıfta kaldı. Büyükşehir tarafından Değirmendere ışıklar mevkiindeki trafik yükünü azaltmak amacıyla yaptırılan köprülü kavşak yarıldı. Büyük tonajlı kamyonların, şehirlerarası otobüslerin ve otomobillerin transit geçiş yaptığı yolda bir facia yaşanmaması ise ‘şans` olarak yorumlanıyor.
 

TRAFİĞE KAPANDI
Oluşabilecek trafik sıkışıklığının önüne geçmek için çalışmalar tamamlanmadan geçtiğimiz Kurban Bayramı`nda açılan köprülü kavşağın birbirinden ayrılması Büyükşehir`in işleri nasıl oldu bittiye getirdiğinin adeta kanıtı. 400 metre uzunluğundaki köprülü kavşağın İzmit istikametindeki yarık yetkililerce onarılırken, yol bir süreliğine trafiğe kapatıldı. 
 
 
SÜRÜCÜLER ENDİŞELİ
Değirmendere`de yapılan köprülü kavşağın bağlantı noktaları birbirinden ayrılınca yolun İzmit istikameti trafiğe kapandı. Yaklaşık 2 hafta sonra açılması planlanan köprülü kavşak sürücüleri tedirgin ediyor.Sürücüler, olası bir kaza anında 10 metre yükseklikteki köprüden aşağıya uçmanın korkusunu yaşıyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ