KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
Önce yürüdüler sonra yüzdüler
Önce yürüdüler sonra yüzdüler
Güncel
07 Ağustos 2010 Cumartesi 13:17
  • 1383
  • 1

Önce yürüdüler sonra yüzdüler

Karamürsel’de sabah yürüyüşü yapan protokol daha sonra plaja gitti, denize girerek serinledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım sabah yürüyüşünü birlikte yaptı. Yürüyüş sonrası plaja giderek serinleyen başkanlara Karamürsel Belediyesi Futbol Takımı`nın sporcularının yanı sıra AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu da eşlik etti.
 

DENİZ TEMİZ
Karaosmanoğlu “Denizimiz çok güzel ve temiz. Karamürsel`de herkes gönül rahatlığıyla yüzebilir” derken, Yıldırım da “İzmit Körfezi`nin temizlenmesiyle Karamürsel`e yoğun bir talep var. Karamürsel sahilleri hızla 1980`li yıllardaki o güzel ve temiz haline dönmeye başladı. Ben körfezin gülen yüzü olan Karamürsel`e herkesi davet ediyorum” diye konuştu.
 

SERİNLEDİLER
Sabah yürüyüşü sonrasında plaja giden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Karamürsel Belediyesi Futbol Takımı sporcuları ve vatandaşlar denize girerek serinledi. Yürüyüşe katılanlar daha sonra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım`la birlikte kahvaltı yaptı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ