KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Lezzetin yeni adresi Lazoğlu Balıkçılık
Lezzetin yeni adresi Lazoğlu Balıkçılık
Güncel
31 Aralık 2012 Pazartesi 13:50
  • 2244
  • 1

Lezzetin yeni adresi Lazoğlu Balıkçılık

Çeşitli türdeki balıkları uygun fiyatlarla buluşturan ve eşşiz lezzetleriyle de damaklarda muhteşem bir tat bırakan Lazoğlu Balıkçılık Restaurant, yoğun katılımla hizmete açıldı

Kartepe`nin sevilen simalarından Muharrem Küçük, baba mesleği üzerine Köseköy Işıklar mevkii D-100 cepheli Lazoğlu Balıkçılık Restaurant adından ilk işyerini açtı. Çeşitli pazarlarda balık satışı yapan ve balıkçı Ahmet`in çocuğu olarak tanınan Muharrem Küçük, balık çeşitleri üzerine satış yaptığı 80 kişi kapasiteli restoranında 10 personeliyle müşterilerinin damak tadına hitap edecek. Mevsim balıkları yanında balık çorbası ve zeytinyağlı ürünlerini uygun fiyatlarla buluşturan Küçük, açılışta yaptığı teşekkür konuşmasında mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan tüm büyüklerine teşekkür etti.

 
YALNIZ BIRAKMADILAR
AKP Kocaeli Milletvekilleri Muzaffer Baştopçu ve Zeki Aygün, AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, AKP İl ve ilçe yöneticileri, AKP İl Genel Meclis Başkanı Fahim Kılıç, S.S. 72 No`lu Köseköy Lojistik ve Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı İbrahim Küçük, Kartepe Pazarcılar Derneği yöneticileri, bölge esnafı ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ