KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Lise öğrencisi kendini denize attı
Lise öğrencisi kendini denize attı
Güncel
17 Ekim 2009 Cumartesi 10:14
  • 2655
  • 4

Lise öğrencisi kendini denize attı

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören 17 yaşındaki bir genç kız kendisini denize atarak intihar etmek istedi. Genç kız son anda kurtarıldı

Gölcük Dumlupınar Mahallesi`nde ikamet eden ve babasının cezaevinde olduğu öğrenilen Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi 17 yaşındaki G.Ş. önceki gün kendisini denize atarak ölmek istedi. Olay iddialara göre şöyle gelişti: Okulda çok başarılı bir öğrenci olan ve sakin yapısıyla tanınan G. Ş., önceki gün okuldan çıktıktan sonra 18.00 sıralarında Kavaklı sahiline geldi. Bir müddet denize bakarak düşünen genç kız ardından üstündeki öğrenci kıyafetleriyle bir anda denize atladı.


Çevredekilerin gözlerinin önünde suya atlayan genç kızın çırpındığını gören Hasan Yanbaloğlu isimli bir kişi hemen denize atlayarak genç kızı sudan çıkarttı. Olayın haber verilmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen ambulansla genç kız hemen Gölcük Devlet Hastanesi`ne kaldırıldı. G`nin sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi. Genç kız, iddialara göre ailevi nedenlerden dolayı intihar etmek istedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ