KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da moraller yerine geldi
Kocaelispor’da moraller yerine geldi
Kocaelispor
23 Nisan 2010 Cuma 16:48
  • 2495
  • 0

Kocaelispor’da moraller yerine geldi

Kocaelispor sabah yapılan tek çalışma ile Karşıyaka maçının provasını şut çalışmaları ile sürdürdü. Kocaelispor duran top çalışmaları sağdan ve sol kanatlardan yapılan orta çalışmaları ile hazırlıklarına hız verdi

22 futbolcu katıldı
Bank Asya 1.Lig`inin 32. haftasında Karşıyaka`yı konuk edecek olan Kocaelispor, kendi tesislerinde tek çalışma yaparak hazırlarına devam etti. Çalışmalara, Murat Hacıoğlu, Ali Cansun, Ercan Ağaçe, Levent Kartop, Atahan Menekşe, Aydın Yıldırım, Uğur Yasan, Orhan Alemdar, Erhan Yılmaz, Erkan sağlık, Mehmet Öztonga, Uğur Daşdemir, Onur Alkan. Gökhan Meral, Sherıff Suma, Samet Katenalp. Uğur durmuş, Onur Türk,Tevfik Altındağ ve A-2 takımından gelen Ahmet ve Faruk ile kaleciler Metin Erol ve Serkan Demirol katıldı. Sakatlıkları bulunan Emrah Kol, Cem Sinan, Bilal, Yunus ve Damir çalışmalara katılmayan isimler oldu.

Özel prova yapıldı
Kocaelispor`da moralli bir çalışma yapan futbolcularda moraller yüksek göründü. Teknik Direktör Coşkun Demirbakan`ın ayrılmasından sonra yeşil siyahlıların antrenör Soner Alp ve yardımcıları Bülent Gemici ve Yaşar Oğuz tarafından çalıştırılan Kocaelisporlu futbolcular çok moralli bir çalışma yaptı. 1 saat 15 dakika süren hazırlıklarda yeşil siyahlı futbolcular Karşıyaka maçına şut çalışmaları yaparak sürdürdü. Sağ ve sol kanatlardan yapılan ortalar, ikili top çalışması ve duran toplarla şut çalışmaları yaparak çalışmalarını tamamladı.

Uğur golünü attı
Sarı takım ve yeşil takım olarak iki ayrı takım halinde yapılan çift kale maçta Karşıyaka maçında ilk onbire girmek için cetin bir maç yapıldı. Sarı takım Metin, Atahan, Aydın, Erhan (Uğur Daşdemir), Onur Alkan, Erkan Sağlık, Onur türk (Gökhan), Ali Cansun, Orhan Alemdar ve Uğur Durmuş`dan oluştu. Yeşil takım ise Serkan, Ercan, Sherıff Suma, Mehmet, Gökhan, Tevfik, Ahmet, Levent (Faruk), Serdar, Samet, Uğur Yasan`dan oluştu. Kıran kırana geçen maçı Yeşil takım 3/1 kazandı. Yeşil takımın gollerini Gökhan, Samet ve Uğur Yasan kayderken, Sarı takımın golünü Uğur Daşdemir attı.

Samet büyüledi
Kocaelispor için Bank Asya 1.Ligi`nde son günler yaşanırken, Karşıyaka maçını hazırlıkları da zevkli bir çift kale maç ile geçti. Karşıyaka maçının teknik ve taktik çalışması olarak görünen çift kale maçta Uğur Yasan, Uğur Daşdemir, Gökhan Meral ve Samet Katanalp çok iyi bir performans gösterdi. Antrenör Soner Alp için Karşıyaka maçının ilk onbiri için seçimde zorlanacağı belli oldu. Uğur Daşdemir ve Gökhan Meral üzerinde yoğun bir istekli olan Soner alp bu iki futbolcuyu Karşıyaka maçında ilk onbirde kullanacağının sinyallerini verdi. Çift kale maçta tecrübeli futbolcu Aydın yıldırım ise genç futbolculara daha istekli olun diye bol bol uyarıda da bulundu.

Emrah çalışmayı izledi
Kocaelispor`un tecrübeli futbolcusu Emrah Kol, yapılan Çift kale maçı yan taraftan izledi. Bağdemcik ameliyatı sonrası tedavileri süren Tecrübeli golcü futbolcu yapılan çalışmaları dikkat ile izledi. Bu sezonu kapatan ve gelecek sezon için neler düşündüğü belli olmayan Emrah Kol`un tedavileri sürüyor. Çift kale maçta futbolcular ile bol bol esperiler yapan tecrübeli futbolcu Emrah Kol, iyi mücadele edin. Karşıyaka maçını kazanmalıyız diye moral verdi.

SARI TAKIM: 1
YEŞİL TAKIM: 3

SARI TAKIM: Metin, Atahan, Aydın, Erhan (Uğur Daşdemir), Onur Alkan, Erkan Sağlık, Onur Türk (Gökhan), Ali Cansun, Orhan Alemdar, Uğur Durmuş
YEŞİL TAKIM: Serkan, Ercan, Sherıff Suma, Mehmet, Gökhan, Tevfik, Ahmet, Levent (Faruk), Serdar, Samet, Uğur Yasan
Goller: Gökhan, Samet ve Uğur Yasan, Uğur Daşdemir 
Ayhan Arı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ