KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de polis günü kutlaması
Körfez’de polis günü kutlaması
Güncel
10 Nisan 2010 Cumartesi 14:50
  • 1156
  • 0

Körfez’de polis günü kutlaması

Türk Polis Teşkilatı’nın 165. kuruluş yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Körfez içede de çeşitli etkinliklerle kutlandı

Körfez Kaymakamlığı Atatürk anıtı önünde düzenlenen ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Zenginerler`in ev sahipliği yaptığı törene; Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Garnizon Komutan Vekili Binbaşı Kubilay Söylen, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Cumhuriyet Başsavcısı Miktat Başaran, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Yağız, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Enis Çoban da katıldı.

SİYASİLER DE GELDİ
Törene katılanlar arasında müftü Musa İmamoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hurşit Ekinci, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, CHP Körfez İlçe Başkanı Salih Şirin, MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan, DP Körfez İlçe Başkanı Fevzi Canbaz, SP Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, belediye meclisi üyeleri, daire müdürleri, muhtarlar ile emniyet mensupları da vardı.

KOKTEYL VERİLDİ
Atatürk anıtına çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başlayan törende İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Zenginerler ile kaymakam Mahmut Şirinoğlu günün anlam ve önemine ilişkin birer konuşma yaparak, Türk Polis Teşkilatı`nın üstlendiği görev ve sorumlulukları dile getirdi. Konuşmalardan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü`nde bir kokteyl verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ