KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Meclis üyesi ölümden döndü
Meclis üyesi ölümden döndü
Güncel
06 Aralık 2011 Salı 15:18
  • 1751
  • 0

Meclis üyesi ölümden döndü

Karnındaki ağrıyı ciddiye almayan Darıca Belediyesi Meclis üyesi İrfan Yurtseven, apar topar hastaneye kaldırıldı. Yurtsever’in mide kanaması geçirdiği anlaşıldı

Darıca Belediyesi`nin AKP`li meclis üyesi ve denetim komisyonu üyesi İrfan Yurtseven, geçtiğimiz hafta karnındaki rahatsızlığı ciddiye almayınca, ölümle burun buruna geldi. Evinde aniden yere yığılan ve daha sonra yakınları tarafından Darıca Farabi Devlet Hastanesi Acil Servisi`ne kaldırılan Yurtseven'e burada yapılan müdahalede mide kanaması teşhisi konuldu. Evli ve 4 çocuk babası olan Yurtseven, hemen tedavi altına alındı.
 

TEDAVİ EDİLDİ
Yapılan tedavinin ardından, kontrol altına alınan İrfan Yurtseven, 4 gün kaldığı hastaneden önceki gün taburcu edildi. Her şeyin bir anda geliştiğini söyleyen meclis üyesi İrfan Yurtseven, eski sağlığına kavuşmasında emeği geçen hastane doktorlarına, çalışanlarına ve bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. 2009 yılından beri meclis üyesi olan Yurtsever, evindeki istirahatinden sonra görevine dönecek.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ