KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Meclis’te araç gerginliği!
Meclis’te araç gerginliği!
Güncel
03 Eylül 2019 Salı 17:33
  • 813
  • 0

Meclis’te araç gerginliği!

İzmit Belediyesinin Eylül ayı meclis oturumu İzmit belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Başkanlığında Belsa plazada bulunan meclis salonunda gerçekleştirildi

AK Parti meclis üyesi Hayrettin Ünlü “Seçimden önce kiralama olacak satın alma olmayacak demiştiniz farklı tutumlarınız oldu. Ve yapılan harcamalarda 11 milyon TL çöpe gitti” dedi. Ünlü’nün bu sözleri üzerine Hürriyet “Söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yansıtmayın, Ben seçimden önce şunu alacağım şunu satacağım demedim. Yapmayın yahu ayıp” dedi. Hürriyet ayrıca ‘11 milyon TL çöpe gitti’ sözlerine “10 yıldır ihale bedellerini düşünseydiniz diyerek eski dönemlerdeki harcamalara değindi. Hürriyet’in bu açıklaması büyük alkış aldı.

 

 

 

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ