KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Meclis’te araç gerginliği!
Meclis’te araç gerginliği!
Güncel
03 Eylül 2019 Salı 17:33

Meclis’te araç gerginliği!

İzmit Belediyesinin Eylül ayı meclis oturumu İzmit belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Başkanlığında Belsa plazada bulunan meclis salonunda gerçekleştirildi

AK Parti meclis üyesi Hayrettin Ünlü “Seçimden önce kiralama olacak satın alma olmayacak demiştiniz farklı tutumlarınız oldu. Ve yapılan harcamalarda 11 milyon TL çöpe gitti” dedi. Ünlü’nün bu sözleri üzerine Hürriyet “Söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yansıtmayın, Ben seçimden önce şunu alacağım şunu satacağım demedim. Yapmayın yahu ayıp” dedi. Hürriyet ayrıca ‘11 milyon TL çöpe gitti’ sözlerine “10 yıldır ihale bedellerini düşünseydiniz diyerek eski dönemlerdeki harcamalara değindi. Hürriyet’in bu açıklaması büyük alkış aldı.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ