Kocaeli Zirve
Mehmet Coşkun’dan açıklama: “Aranmıyorum”
Mehmet Coşkun’dan açıklama:  “Aranmıyorum”
Güncel
09 Haziran 2018 Cumartesi 11:36
  • 5887
  • 1

Mehmet Coşkun’dan açıklama: “Aranmıyorum”

Gölcüklü iş adamı Mehmet Coşkun’un 1. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından hapis cezasına çarptırılmıştı. Coşkun bu iddialar üzerine açıklamalarda bulundu.

Gölcük 1. Asliye Ceza Mahkemesi Gölcüklü iş adamı Mehmet Coşkun hakkında genel güvenliği kasten tehlikeye sokma suçunu işlediği sabit görüldüğü ve hakkında 6 ay hapis cezası verilmişti. Coşku hakkında yürütülen soruşturmada iyi hal indiriminden cezası 5 yıla çekilmişti. Hakkında aranıyor iddiaları çıkan Mehmet Coşkun, konu ile ilgili açıklama yaptı. Coşkun, kendisine kumpas kurulduğunu, hapis kararının temyiz aşamasında olduğunu ve polis tarafından aranmadığını ifade etti. “Bahse konu binanın belediyece istenmiş olan performans analizi denetim firması tarafından yapılmıştır. Denetim firması binanın zemin kattaki 6 adet kolonun içinde bulunan demirleri, Raporunda belirttiği gibi “ sıyırma “ yolu ile tespit etmiştir. Bu sıyırma tespit şekli, kolonun her iki yüzünden bir metre yüksekliğinde ve demir Donatıları beton içinde bulunana kadar kolonun yüzünü kırmak şekli ile yapılmıştır. Yapı denetim firmasının bu işleminin bizimle hiç bir alakası yoktur. Kaldı ki bina bu yapılan performans analiz raporunda sakat olarak çıkmış ve belediye kanun gereği binayı yıkmıştır. Mahkemece verilen karar duruşmasında seyahatte olmam dolayısı bulunamadığımdan, verilen kararın yeterli incelemeden yoksun olduğu açıktır. Mahkemenin vermiş olduğu karar kesinleşmiş bir karar değildir ve temiz aşamasındadır’ dedi. 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Rıfat can

Senin gibi bir adam dışarda olmasın ya gerçekten Artık insanlara zarar verme bu kadar kötü olmak zorundamisin

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

TÜGVA Kocaeli’de iki atama

TÜGVA Kocaeli’de iki atama

Genç Yönetici Okulu, Stratejik Düşünce Okulu, Enderun Sohbetleri, Salihler Bahçesi, İşin Ehlinden, Osmanlı Şehirleri Futbol Turnuvası, Resimlerle 40 Hadis yarışması, Aile Okulu, Sahn-ı Seman Dersleri, Eğitim Kursları, Düşünen Gençlik Üretiyor Projesi, Bilim ve Teknoloi çalışmaları, Yazılım ve Kodlama Atölye Çalışmaları gibi organizasyonlarla kamuoyunda takdir toplayan Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Kocaeli İl Temsilciliği, teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Çayırova ve Gebze ilçelerinin yeni temsilcileri görevlerine başladılar.

Usulsüz satışa CHP bu kez mahkeme yolu ile ‘Dur’ dedi

Usulsüz satışa CHP bu kez mahkeme yolu ile ‘Dur’ dedi

Sürekli olarak yapılan usulsüzlükler ile gündeme gelen Körfez Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta gerçekleşen Ekim Ekim ayı meclis toplantısındaki büyük tepki çeken arsa satışı meclisin CHP grubu üyeleri tarafından idare mahkemesine taşındı. CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir, Körfez Belediye Meclisi CHP grubu üyeleri Tayfun Balıkçı, Nilgün Solakoğlu, İbrahim Fortacı ve Fevzi Canbaz idare mahkemede gerekli işlemleri yaparak konuyla ilgili bir açıklama gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

Cemil Yaman, Erdoğan'la Macaristan'da

Yazan: Dilovası

Yorum: Helal olsun gerçekten büyük başarıdır tebrikler

Baran vatandaşa telefonla ulaşıyor

Yazan: Herekeli

Yorum: Kamuoyunda iyi bir izlenim bıraktığı kesnlikle hikaye, REİS ne demişti benim yanıma bu tanıdım şu akrabam diye kimse gelmesin Baran koşturup dursun boşuna çünkü son çırpınışları ElvEda BLD.BŞK.ğı

KENT REHBERİ