KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Mehmet Emin Turhan delikanlı oluyor
Mehmet Emin Turhan delikanlı oluyor
Güncel
Aktan Uslu
05 Nisan 2019 Cuma 12:27
  • 3162
  • 1

Mehmet Emin Turhan delikanlı oluyor

Figen – Tekin Turhan çiftinin yakışıklı oğulları Mehmet Emin delikanlı oluyor. Mehmet Emin’in sünnet düğünü 07 Nisan’da Bostan Düğün Salonu’nda gerçekleşecek

Gebze, Gaziler Mahallesi’nin sevilen eşrafından Figen – Tekin Turhan çiftinin yakışıklı oğulları Mehmet Emin delikanlı oluyor. Turhan Ailesi’nin tüm dost ve sevenlerini davet ettiği sünnet düğünü 07 Nisan Pazar günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında Osman Yılmaz Mahallesi, Bağdat Caddesi üzerindeki Bostan Düğün Salonu’nda gerçekleşecek. Ecrin Turhan’ın ikiz kardeşi olan Mehmet Emin’in kirveliğini ise Emine – Cebrail Özcan çifti üstlendi. Figen – Tekin Turhan oğullarının mutlu gününde tüm dost ve sevenlerini aralarında görmek istediğini söyledi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Baykal TOPKAYA

Allah damatlığınıda göstersin inşallah

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ