KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
23 Nisan öğrencilerinden Türk Sanat Müziği ziyafeti
23 Nisan öğrencilerinden Türk Sanat Müziği ziyafeti
Güncel
17 Nisan 2010 Cumartesi 14:15
  • 1202
  • 0

23 Nisan öğrencilerinden Türk Sanat Müziği ziyafeti

23 Nisan İlköğretim Okulu Türk Sanat Müziği Korosu öğrencileri, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde inanılmaz bir konser verdi

23 Nisan İlköğretim Okulu Türk Sanat Müziği Korosu öğrencileri, şefleri müzik öğretmeni Ayşegül Altınoğlu yönetiminde, geçtiğimiz günlerde Süleyman Demirel Kültür Merkezi`nde konser verdi.  Kocaeli`de ilköğretim  okulları arasında, bir ilk olarak  oluşturulan 23 Nisan İlköğretim Okulu Türk Sanat Müziği Korosu, çeşitli makamlardan oluşan parçaları ve solo şarkıları seslendirdi. Konserin son bölümüne öğrencilerin annelerinin de koroya katılması, geceye  ayrı bir güzellik kattı. Öğrenciler, başarılı bir   performansıyla, salonu dolduran izleyicilerden büyük alkış aldı.

İLÇE PROTOKOLÜ KATILDI
Okul müdürü Yılmaz Ayan, geceye katılan İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Keskin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Okutan ve davetlilere ev sahipliği  yaptı. Konser sonrası İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, koro şefi ve müzik öğretmeni Ayşegül Altınoğlu`a çiçek takdim etti. Kaya, yaptığı konuşmada okul müdürü Yılmaz  Ayan ile başarılı bir performans sergileyen öğrencileri kutlayarak, organizasyona katkı sunan okul aile birliği yöneticilerini tebrik etti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ