KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Merdivenden düştü vefat etti
Merdivenden düştü vefat etti
Güncel
08 Ekim 2019 Salı 10:49

Merdivenden düştü vefat etti

Derince’de ikamet eden Kordsa emeklisi Levent Alaca, arkadaşının yazlık evinde merdivenlerden düşerek ağır yaralandı. Ameliyat olan ve servise alınan Levent Alaca (54), 2 gün sonra kalp yetmezliğinden vefat etti.

Alınan bilgi ve iddialara göre olay Cumartesi akşamı saat 23.00 sıralarında Akmeşe’de meydana geldi. Bir arkadaşının yazlık evine konuk olan Levent Alaca, eve çıkan 3 basamak merdivenden dengesini kaybederek düştü. Düşme sonrasında yaralanan Levent Alaca, yazlıkta bulunan oğlu Alpay’ın ve arkadaşlarının çağırdığı ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Kafasından darbe alan Levent Alaca, ameliyata alındı ve daha sonra da durumu iyiye gidince servise çıkartıldı. Levent Alaca, bu sabaha karşı fenalaştı ve kalp yetmezliği sonucu kurtarılamayarak vefat etti.

Kordsa Fabrikası’nda 32 yıl Satın Alma İdare bölümünde çalışıp emekli olan ve iş güvenliği malzemeleri satışıyla uğraşan bir çocuk babası Levent Alaca, yapılan otopsi sonrasında yakınlarına defin için teslim edildi. Levent Alaca bugün, öğlen namazı sonrasında 60 Evler Sahil Camii’nden alınarak, Çınarlı Merkez Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ