KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Merve bir haftadır kayıp!
Merve bir haftadır kayıp!
Güncel
02 Kasım 2010 Salı 10:51
  • 2558
  • 1

Merve bir haftadır kayıp!

Gebze'de evinden bakkala ekmek almaya diye çıkan 17 yaşındaki Merve Nur Göksal'dan bir haftadır haber alınamıyor. Annesi ve babası güzel kızlarının kaçırılıp insan tacirlerinin eline düşmesinden korkuyor.

Gebze`nin Güzeller Mahallesi 938 sokak N0:37 sayılı yerde ikamet eden Hamit-Ayşe Göksal çiftinin iki çocuklarından en büyüğü olan 17 yaşındaki Merve Nur Göksal 26 Ekim salı sabahı 8.30`da evden ekmek almak için bakkala çıktı ve bir daha geri dönmedi. Bir fabrikada temizlik işçisi olarak çalışan baba Hamit Göksal ve yine evlere temizliğe giderek çalışan anne Ayşe Göksal eve geldiklerinde kızlarının evde olmadığını görünce cep telefonundan da aramalarına rağmen telefonunun kapalı olmasından dolayı ulaşamadılar. Kızlarının arkadaşlarına da soran aile arkadaşlarından da olumsuz yanıt alınca polise giderek kızlarının kaybolduğunun veya kaçırıldığını ve hayatından endişe ettiklerini belirterek bir an önce bulunmasını istediler.
 

“KIZIMI İNSAN TACİRLERİ KAÇIRDI”
Geçimini bir fabrikada temizlik görevlisi çalışarak sağlayan baba Hamit Göksal kızım kaçmadı kaçırıldı dedi. Baba Göksal “Kızım Merve Nur Göksal``Ailesine ve kardeşine bağlı bir kızdı. Sözümüzden hiç çıkmazdı.26 Ekim salı sabahı ben ve annesi işe gittikten sonra o da hemen arkamızdan sabah 8.30`da evden bakkala ekmek almak için gidiyor ve bir daha kendisinden haber alamadık. En son kendisini üst katta oturan ve kızım bakkala giderken evin önünde bulunan dedesi Nurettin görüyor ve o günden beri kızımızdan bir daha haber alamadık. Kızımız hayatından endişe ediyoruz. Kızımız Merve büyük ihtimalle kaçmadı kaçırıldı. Eyer kaçsaydı bizi arardı.Baba Hamit ve Anne Ayşe kızımızın hayatından endişe ediyoruz ne olur bir an önce sağ salim bulunup ailesine teslim edilsin” dediler.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ