KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Nuri Üzülmez toprağa verildi
Nuri Üzülmez toprağa verildi
Güncel
05 Nisan 2010 Pazartesi 16:12
  • 4297
  • 3

Nuri Üzülmez toprağa verildi

TP Kartepe İlçe Başkanı Musa Mut’un yeğeni, Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez’in kuzeni Nuri Üzülmez dün toprağa verildi. Üzülmez’in cenazesine çok sayıda kişi katıldı

Arslanbey Şevkatiye Mahallesi`nde ikamet eden
Yıldız Sunta`ya iş yapan bir nakliye firmasında çalışan, Türkiye Partisi Kartepe İlçe Başkanı Musa Mut`un yeğeni ve Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez`in kuzeni olan Nuri Üzülmez (46) Adana-Osmaniye ilçesinde trafik kazası geçirmişti. Yıldız Sunta`ya bağlı bir nakliye firmasında çalışan üç çocuk babası Nuri Üzülmez yönetimindeki 41 ND 379 plakalı kamyon, TEM Otoyolu`nun Adana-Osmaniye bölümünün 37. kilometresinde Abdürezzak Yıldız`ın kullandığı 33 AR 687 plakalı TIR`a arkadan çarpmış ağır yaralanan Üzülmez kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi`nde yaşamını yitirmişti.


ASLANBEY AĞLADI
Nuri Üzülmez`in kazada yaşamını yitirmesi Arslanbey`de büyük üzüntü yarattı. Herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olan Nuri Üzülmez yapılan otopsisinin ardından sabah saatlerinde Arslanbey`deki evine getirildi. Buradaki son vedanın ardından Üzülmez`in naşı cenaze namazı için Şevkatiye Merkez Camii`ne getirildi. Cenazeye kuzenini son yolculuğunda yalnız bırakmayan BJK`nın ünlü kaptanı İbrahim Üzülmez, Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, TP İl Başkanı Hüseyin Zeytinci, TP İzmit İlçe Başkanı Faruk Bostan ile çok sayıda kişi katıldı. Öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Nuri Üzülmez, gözyaşları arasında Şevkatiye Mezarlığı`nda toprağa verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ