KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Körfez MHP’de kadınlara seçim stratejisi anlatıldı
Körfez MHP’de kadınlara seçim stratejisi anlatıldı
Siyaset
02 Nisan 2010 Cuma 16:30
  • 849
  • 1

Körfez MHP’de kadınlara seçim stratejisi anlatıldı

MHP Körfez İlçe Kadın Kolları, mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda partinin genel seçim stratejisi anlatıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Körfez İlçe Kadın Kolları, mahallelerin kadın temsilcileriyle yemekli toplantıda bir araya geldi. Toplantıya katılan  MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan, kadınlara seçim stratejisini anlattı. Körfez Öğretmen Evi`nde düzenlenen toplantıya MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan, Körfez Belediyesi eski Başkanı Erhan Yenilmez, MHP eski İl Başkanı Arslan Koyuncu, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Şükran Güloğlu, MHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Cemile Canyakmaz ile partililer katıldı.

BİLGİ VE DONANIMLI
MHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Cemile Canyakmaz toplantının amacını mahalle teşkilatlarının birbiriyle tanışıp kaynaşması ve aynı zamanda yaklaşan genel seçim çalışmalarında MHP`li kadınların üzerine düşen görevlerin hatırlatılması olarak açıkladı. Canyakmaz`ın ardından söz alan MHP İl Kadın Kolları Başkanı Şükran Güloğlu ise sağduyu ve özgüvenlerinin çok güçlü olduğunu söyleyerek, “Amacımız bilgili, donanımlı, Türkiye gerçeklerini bilen kadınlarla ev ziyaretlerini yapmak ve partimize yeni kadın üyeler katmak” dedi.

EV TOPLANTILARI ÖNEMLİ
Güloğlu`ndan sonra sözü MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan aldı. Mercan, 6-7 aydır durmadan genel seçimler için çalıştıklarını, toplantılar yaptıklarını belirterek kendilerine çok büyük görevler düştüğünü söyledi. Mahallelerde seri halde ev toplantıları yapmayı düşündüklerini söyleyen  Mercan, “Kadınlara bu konuda büyük görevler düşüyor. Bu nedenle ev toplantıları örgütleyerek katılımı sağlamanızı istiyouz. Yerel seçimlerde sizlerinde anladığı gibi partimize kadınları üye yapmalıyız. Onlara en iyi şekilde yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatmalıyız. Unutmayın ki bir partinin temel taşını kadınlar oluşturuyor” dedi. Toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ