KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
MHP’liler Keyif 6’ya konuk oldu
MHP’liler Keyif 6’ya konuk oldu
Güncel
21 Aralık 2012 Cuma 10:33
  • 775
  • 0

MHP’liler Keyif 6’ya konuk oldu

Eşsiz lezzetiyle adından sıkça söz ettiren özelliklede siyasilerin uğrak mekanı haline gelen Keyif 6 Restaurant’ın bu seferki konuğu MHP’liler oldu

Açıldığı ilk günden beri kentin en özel mekanlarından biri haline gelen Keyif 6 Restaurant, özel konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Özellikle siyasiler ile bürokratların uğrak mekanları arasında yer alan Keyif 6`nın eşsiz lezzetlerinin tadına, önceki akşam da MHP`liler baktı. 1999-2004 yılları arasında Körfez Belediye Başkanlığı görevini yürüten Erhan Yenilmez ile beraberindekiler mekana ziyarette bulundu.

 
EŞLİK ETTİLER
Yenilmez`e Keyif 6 ziyareti sırasında Körfez Belediyesi`nin eski başkan yardımcılarından Kenan Perik, YARPAŞ eski Genel Müdürü Ertan Peken ile Körfez Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Vahit Eryılmaz eşlik etti.
 
KEBAP YEDİLER
Keyif 6 Restaurant`ın sahipleri Veli Yıldız ile Hetem Karahancı tarafından ağırlanan MHP`liler, restoranın özel lezzeti olan cağ kebabının da tadına baktı. Karahancı ve Yıldız`ın yakından ilgilendiği konuklar, ikramların ardından sunulan ceviz tatlısını da çok beğendi. Yenilmez ve beraberindeki partililer, yakın ilgisi nedeniyle mekan sahipleri Yıldız ve Karahancı`ya teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ