KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3887 TL
  • 6.0956 TL
  • 6.7858 TL
Kocaeli Zirve
Milli Eğitim Müdürü; Gururuna yediremediği için yardım isteyememiş
Milli Eğitim Müdürü; Gururuna yediremediği için yardım isteyememiş
Güncel
Nabi Yazıcı
22 Eylül 2018 Cumartesi 12:14

Milli Eğitim Müdürü; Gururuna yediremediği için yardım isteyememiş

Körfez İlçesinde yaşanan acı olayla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü açıklama yaptı

Üzücü olayı gerçekleşmesinden sonra iddialarla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan,  okuldaki kamera görüntüleri de dahil olmak üzere olayla ilgili inceleme de bulunduklarını söyleyerek Kamera görüntülerini inceledi.

Okutan, “Okulda yapılan ön araştırmada olay öncesi okul İdaresi kıyafetlerle gelinmesini istemiş ancak iddia edildiği gibi çocuğun derse alınmaması gibi bir olay yaşanmamış. Okula normal kıyafetlerle alınmış ve daha sonra evine gitmiştir anladığımız kadarıyla çocuğun kıyafetle ilgili sorununu evde anlatması ve ailenin de herhangi bir yardım talebinde bulunmaması sonrası baba yaşadığı durum neticesinde üzücü olayı gerçekleştirmiştir. Yapılan araştırmadan ailenin, ne okul idaresine ne de vakfımıza bu konu ile ilgili bir yardım başvurusu olmadığını gördük Oysa benzeri konularda yapılan yardım talepleri vakıf veya okul İdaresi tarafından karşılanmaktadır. Ancak aile gururuna yediremediği için yardım isteyemedi” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER

Bilgi Köprüsü Montessori, pazarda tezgah açtı

Bilgi Köprüsü Montessori, pazarda tezgah açtı

İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak No:39 adresinde faaliyet gösteren ilimizin ilk Montessori eğitimi veren anaokulu Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu, 12-18 Aralık Yerli Malı Haftası’nı şimdiki adıyla “Yatırım, Tutum ve Türk Malları Haftası”nı akıllarda kalıcı, uygulamalı bir programla kutladı.  Öğrenciler, öğretmenler hep birlikte İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda tezgah açarak yerli üretim sebze ve meyve satışı yaptı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu