KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Milli servetimizi Ford Ranger koruyor
Milli servetimizi Ford Ranger koruyor
Güncel
11 Aralık 2010 Cumartesi 16:47
  • 1546
  • 0

Milli servetimizi Ford Ranger koruyor

149 Ford Ranger’e sahip olan Orman Genel Müdürlüğü, yangın halinde ilk müdahaleyi yapmak için 321 adet daha araç satın alıyor

Türkiye`nin en çok tercih edilen otomotiv markası ünvanını 8 yıldır elinde bulunduran ve Türkiye`nin en önemli ticari araç üreticisi olan Ford Otosan, kamu kuruluşlarının öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Bugüne kadar 149 Ford Ranger`a sahip olan Orman Genel Müdürlüğü, orman yangınlarına anında müdahale için Ford Otosan`dan 321 adet Ford Ranger daha satın alıyor. 26 Kasım`da yapılan törenle 221 Ford Ranger araç Orman Genel Müdürlüğü`ne teslim edildi. 100 araçlık ikinci parti ise aralık ayı içerisinde teslim edilecek.
 

MUTLULUK DUYUYORUZ
Böylelikle Orman Genel Müdürlüğü, Ford Otosan`dan iki yılda toplam 470 adet Ford Ranger almış olacak. Orman yangınlarına ilk müdahale aracı olarak satın alınan Ford Ranger`lar, Orman Genel Müdürlüğü`ne üzerindeki yangın söndürme aparatlarıyla teslim ediliyor. Ford Otosan Kamu Satış Müdürü Özenç Kırandi teslim töreninde yaptığı konuşmada, “Orman Genel Müdürlüğü`nün milli servetimiz olan ormanları korurken Ford Ranger`ı kullanmasından mutluluk duyuyuruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ