KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.2465 TL
  • 6.8819 TL
  • 8.0485 TL
Kocaeli Zirve
Millilerden taraftarımıza teşekkür
Millilerden taraftarımıza teşekkür
Güncel
07 Eylül 2019 Cumartesi 12:01

Millilerden taraftarımıza teşekkür

Ümit Milli Takımımız, Kocaeli'de İngiltere ile oynadığı UEFA 2021 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme dördüncü maçında İngiltere'ye 3-2 mağlup oldu.  Hodri Meydan Grubu tribün şov yaparken, Kocaelili futbol severler maça büyük ilgi gösterdi.

9 yıl aradan sonra Ümit Milli Takıma ev sahipliği yapan Kocaeli'de 11 bin 500 futbol sever karşılaşmayı tribünden takip etti. Stadın yanlış konumundan dolayı maç öncesi yine trafik işkencesi yaşanırken, kapıların maçın başlamasına 45 dakika açılmasına vatandaşlar tepki gösterdi.Maraton alt tribün, UEFA alt ve üst tribün tamamen dolarken, maçın başlamasının  ardından yetkililer maraton üst tribünü de açtı.

TARAFTAR BÜYÜLEDİ

Ümit Milli takımı taraftarların gösterdiği ilgi ve alakadan memnun kalırken, teknik direktör Vedat İncefe  muhteşem ortamdan dolayı Kocaelli'ye teşekkür etti. Hodri Meydan Grubu'nun orkestra şefliğinde futbol severler 90 dakika mükemmel destek verdi.  Coşkulu gecede maçı kaybettiğimiz için taraftarlar stadı maalesef üzgün terk etti.

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ