KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Minik Ada 1 yaşına bastı
Minik Ada 1 yaşına bastı
Güncel
15 Kasım 2010 Pazartesi 12:03
  • 1012
  • 0

Minik Ada 1 yaşına bastı

Nuri ve Sevda Çıkmış çiftinin güzeller güzeli kızları minik Ada ilk doğum gününü ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kutladı

İzmit Rent a Car` ın sahibi Nuri Çıkmış ve ev hanımı olan eşi Sevda Çıkmış, tek çocukları olan minik Ada`nın ilk doğum gününü dostlarıyla birlikte kutladı. İzmit Özgünhan Resaurant`ta brunch kahvaltıda buluşan davetliler minik Ada`yı hediyelere boğdu.  Kahvaltı sonrası hazırlanan doğum günü pastasındaki mumları anne ve babasıyla söndüren minik Ada, oldukça keyifli bir zaman geçirdi. Konukların ilgisiyle coşan sevimli minik kızı,  çevresine bol bol gülücükler dağıttı.
 

DOKTORU DA KATILDI
Doğum günü kutlamasına minik Ada`nın doktoru Gölcük Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Resul Patan, İzmit Belediyesi CHP`li Meclis Üyesi Gülümser Ayhan, anneannesi Sabahat hanım ve teyzeleri  Özel Bahçeşehir Koleji öğretmeni Mesude Kaynarca, emekli öğretmen ve TV 41 Program Yapımcısı Semahat Gün`ün yanı sıra Çıkmış ailesinin yakın aile dostları katıldı. Minik Ada`nın doğumundan bugüne kadar çekilen fotoğraflarından hazırlanan renkli posterlerinin mekanın duvarlarına asılması, katılımcılara duygulu anlar yaşattı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ