KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Minik eller mavi kapak topladı
Minik eller mavi kapak topladı
Güncel
17 Kasım 2012 Cumartesi 11:50
  • 1026
  • 0

Minik eller mavi kapak topladı

Yarımca’da faaliyet gösteren Gülşah Kreş’in minik öğrencileri, topladıkları 14 bin 500 mavi kapakla ‘Engelsiz Bir Dünya’ kampanyasına destek oldu

Kani Yılmaz tarafından kurulan ve Yarımca`da faaliyet gösteren Gülşah Kreş`in öğrencileri, Türkiye  Omurilik Felçliler Derneği için mavi kapak topladı. Öğrenciler topladıkları 14 bin 500 mavi kapağı derneğe ulaştırmak üzere Romatem Hastanesi`ne teslim etti. Kreş Müdürü Hülya Sezgin, çocukların mavi kapak toplama konusunda üstün gayret gösterdiklerini, çocuklarla birlikte bu projede yer almaktan çok mutlu olduklarını belirtti.

 
HASTALARA ÇİÇEK
Topladıkları kapakları kendilerini balonlarla karşılayan Romatem Hastanesi İşletme Koordinatörü Sevim Taşkelek, halkla ilişkiler müdürü Merve Akkaya ve kalite koordinatörü Ayla Ekşioğlu`na teslim eden minikler, hastanede yatan hastalarıda ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Sürpriz ziyaretler karşısında mutlu olan hastalar, öğrencilerin yaptığı kağıttan çiçekleri de hediye olarak kabul etti. Türkiye Omurilik Felçliler Derneği`ne teslim edilmek üzere kapakları teslim alan hastane yetkilileri, kampanyaya katkılarından dolayı Gülşah Kreş`e ve öğrencilere teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ