KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Minikler Yerli Malı Haftası’nı kutladı
Minikler Yerli Malı Haftası’nı kutladı
Güncel
16 Aralık 2009 Çarşamba 15:17
  • 789
  • 0

Minikler Yerli Malı Haftası’nı kutladı

Başiskele Belediyesi’ne bağlı Zübeyde Hanım Kreşi ve Gündüz Bakımevi, 4 ve 5 yaş grubu öğrencileri önceki gün düzenlenen etkinlikte Yerli Malı Haftası’nı kutladı

Başiskele Belediyesi Zübeyde Hanım Kreşi ve Gündüz Bakımevi 4 ve 5`nci sınıf öğrencileri 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası kapsamında özel bir gün geçirdi. Okul müdürü Saliha Küçükyıldız öğretmenlerle görevliler; Ebru Arı, Esra Akay, Aslı Arı, Büşra Kozluca, Bilgen Uçar, Gülcan Şahinbaş, Hülya Görk, Nuray Gören, Esra Nigiz ve Yasemin Tuncay`ın da hazır bulunduğu etkinlikte oldukça sıcak görüntüler vardı.
 

MİNİKLERDEN GÖSTERİ
Zübeyde Hanım Kreşi ve Gündüz Bakımevi`nde kutlanan Yerli Malı Haftası kapsamında, minikler gün boyu evden getirdikleri birbirinden güzel yiyecekleri tüketti. Özel ev yapımı pasta ve böreklere doyamayan miniklerin keyfi yerindeydi. İlerleyen dakikalarda öğrenciler yerli malının önemini içeren minik gösteriler yaparak, şiirler okudu. Renkli görüntülerin yaşandığı Yerli Malı Haftası kutlamalarına, Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yasemin Koca ile birim sorumluları da katıldı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ