KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6973 TL
  • 6.2955 TL
  • 7.1033 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da 1000 üye ihraç
Kocaelispor’da 1000 üye ihraç
Kocaelispor
20 Nisan 2010 Salı 17:13
  • 2697
  • 3

Kocaelispor’da 1000 üye ihraç

Kocaelispor Yönetim Kurulu, kongre üyelerinin tasfiyesini jet hızıyla tamamladı. Bir kongre üyesi tasfiye edilirken, yeni yapılan üyelerle birlikte Kocaelispor’un kongre üyesi sayısı 1673 kişiye indi

Bin üye iptal edildi
Kocaelispor Yönetim Kurulu`nun üye tasfiyesi çalışmaları tamamlandı. Yaklaşık iki haftadır çalışmalarına hız veren kulüp çalışanları üye aidatlarını son üç yıldır yatırmayanları ve hayatınhı kaybeden kongre üyelerinin tespitini yaptı. 12 Aralık`ta gerçekleştirilen kongrede hazirun listesinde yer alan kongre üyesinin sayısı 2400 dolayındaydı. Yapılan tavsiyeler ve yeni üyelerin kayıt yaptırmasıyla birlikte Kocaelispor kongre üyelerinin sayısı 1673 olarak tespit edildi.


Üç yıl ödemeyen ihraç

Dernekler Müdürlüğü yasasına göre üç yıl üst üste dernek aidatını ödemeyen üyeler otomatikman üyeliklerini kaybediyordu. 12 Aralık`ta gerçekleştirilen kongreye kadar da üye tasfiyesi yapılmamıştı. Muammer Çelik başkanlığındaki Kocaelispor Yönetim Kurulu, yaşamını yitiren kongre üyeleri ve aidatlarını ödemeyen üyelerin tespitini gerçekleştirdi ve bin kongre üyesi iptal edildi. İEptal edilen kongre üyelerinin ardından kongre üye sayısı 1673 kişi oldu.


Tutanak tutuldu

Kocaelispor Kulübü`nde lisans sicil işlemleri görevini üstlenen İbrahim Alat ve yıllarını Kocaelispor`a harcayan Bülent Özer, üye sayısının belirlenmesi konusunda titizlikle çalışmalarını tamamladı. Alat ve Özer Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi`nde ilk oturumu gerçekleştirilen kongre için salonda hazır bulundu. Üye listeleriyle birlikte Kültür merkezi`ne gelen Alat ve Özer tutanak tutarak ayrıldı. Hazirun cetvelleri hazırlandı ve 27 Nisan için beklemeye başlandı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ