Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
MMO Uğur Mumcu’yu anıyor
MMO Uğur Mumcu’yu anıyor
Güncel
Aktan Uslu
07 Ocak 2019 Pazartesi 10:19
  • 1709
  • 0

MMO Uğur Mumcu’yu anıyor

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, gazeteci yazar Uğur Mumcu’yu katledilerek ölümünün 26’ncı yıldönümünde gazeteci yazar Nebil Özgentürk’ü ağırlayacağı programla anacak. Etkinlik 24 Ocak Perşembe günü akşamı Kocaeli SMMMO’da

Gazeteci Yazar Uğur Mumcu, katledilerek öldürülüşünün 26’ncı yıldönümünde TMMOB Makine Mühendisleri Kocaeli Şubesi’nin düzenleyeceği programla anılacak. 24 Ocak Perşembe günü akşamı saat 19.00’da başlayacak programın yeri Fatih Mahallesi, Sultan Murat Caddesi, Edali Sokak’taki Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın konferans salonu. Gazeteci yazar yapımcı ve yönetmen Nebil Özgentürk’ün ağırlanacağı programda Özgentürk’ün “Bir Yudum İnsan” programında Mumcu’yu anlattığı bölümünün belgesel gösteriminin ardından Özgentürk ile söyleşi yer alıyor. Etkinlikte Özgentürk kitaplarına da imzalayacak. Etkinliğe ilginin yoğun olması bekleniyor.

DİĞER HABERLER

“Sıfırlanan döner sermaye’ye acil çözüm gerekli”

“Sıfırlanan döner sermaye’ye acil çözüm gerekli”

Sağlık çalışanlarının katkıları ile elde edilen döner sermaye dağıtım oranlarındaki yaşanan sorunlara Sağlık Bakanlığının duyarsız kalması nedeniyle Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Gölçük İlce Temsilcisi Gürol Şanbayatlı, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Orhan Gazi Gencel, Temsilci Osman Kılıç, Medine Beşiracı Yiğit, Selim Akduman, İzmit İlce Temsilcisi Ercan Öztürk, KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Eski İş Yeri Baş Temsilcisi Yalcın Gül ve hastane çalışanları ile birlikte Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi önünde basın açıklaması yaptı.

Göçmez, “Adaylar önce bu rampayı denemeli”

Göçmez, “Adaylar önce bu rampayı denemeli”

Körfezli Eczacı Caner Göçmez bu defa farklı bir etkinlik düzenleyerek, ilçede ki Engelliler Derneği yönetim ve üyelerine çiğ köfte ikram etti ve engelli bisikletine binerek yaşanan zorlukları test etti. Deneme sonrasında rampa çıkmanın çok zor olduğunu gören Caner Göçmez, “Belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için aday olanlar önce bu zorluğu yaşayarak görmeli, o zaman daha iyi çalışmalara imza atarlar” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ