MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!
MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!
Güncel
29 Kasım 2017 Çarşamba 13:20
  • 2136
  • 0

MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!

Kurulduğu günden bu yana Kocaeli başta olmak üzere İstanbul, Sakarya, Bursa, Yalova ile Düzce gibi birçok ilden müşterisini ağırlayan MOBESKO, her yıl gerçekleştirdiği indirimli günleri kampanyasının 7’ncisini başlattı. Vatandaşlar MOBESKO’daki 92 mağazadan avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapabilecek. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

MOBESKO’nun 7’nci yıla özel başlattığı İndirim Günleri kampanyasında yüzde yüz doluluk oranı ile müşterisini ağırlayacağını söyleyen Başoğul, “01 Aralık-31 Ocak tarihleri arasında sürecek İndirim Günleri’nde eviniz için ihtiyacınız olan ne varsa hepsini burada bulabileceksiniz.  Alışverişinizi MOBESKO’da rahatça ve sorunsuzca yapabilirsiniz.

 

Kampanyamız oldukça cazip, sözde bir kampanya düzenlemiyoruz. Mağazalarımızda ciddi bir indirim var. Farklı mağazalarda çeşitli oranlarda indirimler olacak. Önemli olan ne kadar fazla ürünle ne kadar fazla mağazanın indirime katıldığıdır. Bu konuda üyelerimizle tek tek görüştük, fikirlerini aldık. Üyelerimiz de İndirim Günleri’ne destek çıkarak hazırlıklarını tamamladı” dedi.

 

Müşteri portföyünün Kocaeli ile sınırlı olmadığını ifade eden Başoğul, “Kampanyamız için 120 bin insert bastırdık. İnsert yalnızca Kocaeli’de değil, İstanbul, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Yalova, Bursa, Bilecik illerinde de ikamet eden vatandaşlarımıza da ulaştırılacak. Sosyal medya üzerinden profesyonel olarak çalışan bir ekibimiz var. İndirimli ürünleri sosyal medya üzerinden de takip etme imkanı sunuyoruz. Bunun yanında çeşitli mecralarda duyurusunu yapacağımız kampanya dönemi neticesinde MOBESKO,  Kocaeli dışından da müşteri ağırlayarak Kocaeli’ye katma değer sağlayacaktır” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

İhraç edilen üsteğmen yaşadıklarını anlattı

İhraç edilen üsteğmen yaşadıklarını anlattı

Donanma Komutanlığı'ndaki darbe girişimi davasında meslekten ihraç edilen üsteğmen Serhat D., harp okulundan mezun olduktan sonra 2013'de Gölcük'te Kemal Reis Gemi'sinde teğmen olarak göreve başladığını belirterek, 3 ay sanık Özgür Gencer ile çalıştığını belirtti. Serhat D. ifadesinde, "Bazen o kadar yersiz şeylerden cefa çekiyorduk ki; saat 09.00'da kahve içtim diye kötü subay olduğumu söylüyordu. Bu gemiye layık değilsin gibi laflar ediyordu. Özgür Gencer geminin 4'üncü kıdemli subayıydı. Diğerlerine iyi davranırken, bana hep kötü davranırdı. Bunun tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Benim yapıyla aram bozuktu. İsimlerimiz subaylara gidiyordu. Özgür Gencer'in tavırlarının bu yüzden dolayı olduğunu tahmin ettim. Tesadüf olmadığını değerlendiriyorum" dedi

Araç fiyatları zamlandı. Mini kasko üretildi

Araç fiyatları zamlandı. Mini kasko üretildi

Kur oranlarının son dönemde artması araç sahiplerini zora soktu. Sigorta yaptıranların sayısı yüzde 20, kasko yaptıranların sayısı ise yüzde 25 oranında azaldı. Fiyatlar ise ortalama bir araç için 400- 500 TL zamlandı. Bu zamma karşılık olarak yeni bir kasko türü, 'Mini Kasko' ortaya çıktı. Bu kasko kaza hariç doğal afet, yanma, çalınma ve pert durumlarını kapsıyor, pert olmayan kazaları kapsamıyor. Fiyatı ise diğer kasko fiyatlarının 4'te 1'i kadar.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

41 Burda çalışanları isyan etti!

Yazan: 41 avm çalışanı

Yorum: Ben oranın çalışanlarından birisiyim. Sesimizi duyurun lütfen paramıza zamda vermiyorlar çalışmazsak tazminatsız kocayacağız

Bedelli askerlikte son durum

Yazan: Vatandaş

Yorum: Bence iyi miktar

Boğulanların sayısı artıyor. 193 kişi boğulma tehlikesi geçirdi  

Yazan: Yüzücü

Yorum: Buyuksehir ekiplerini tanitacagina ilk önce bedava yüzme kürsü açsın. Her yaz kocaeli de aynı sey.

Meteoroloji uyardı. Dolu ve hortum oluşabilir

Yazan: Merve erbas

Yorum: Yarın yine otoparklar dolar. Izmit in her yerini sel basar.

Körfeze 120 bin liralık proje!

Yazan: Korfezli

Yorum: Körfezin her yeri çöp içinde. Ilk buna cozum

Hürriyet’ten o şoföre destek ziyareti

Yazan: İZMİTLİ

Yorum: yaşlı amca belliki rahatsız... doğrusunu yapmış şoför arkadaşımız... bayan yolcu açısından doğru olan buydu... ancak bu tür davranışların kapalı, sakallı, şalvarlı, sarıklı vb. yurttaşlarımızada yapıldığında aynı tepki ile karşılık verilmesi gerekir. bu ülke özgürse eğer ne açık giyinenin nede kapalı giyinenin birbirine hakaret hakkı yok. nedense açık birine birşey söylendiğinde herkez özgürlükçü, dindar birine söylenince burası iran mı oluyor. yuhhhh

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: vatandaş

Yorum: Özelleştirince böyle oldu, Zamlar ile ilgilide bir haber bekliyoruzz

Bekçilerden güvenlik uygulaması: 1 şüpheli şahıs yakalandı

Yazan: Vatandaş

Yorum: 80 lere döndük. Bu nedir arkadaş artık her vatandaşın yanına bir tane kolluk gücü verirler.

CHP’den 9 kişi İnce için imza verdi

Yazan: Zeynep sonmez

Yorum: Çoğunluğun eski başkan olması da manidar.

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: Songül Cihan

Yorum: Bacım yapiyosun da bu haberleri takan yok. Açlık sınırı olmuş bilmem kaç. Bu milletin suyunu kes yine akillanmaz

KENT REHBERİ