KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!
MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!
Güncel
29 Kasım 2017 Çarşamba 13:20
  • 2267
  • 0

MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!

Kurulduğu günden bu yana Kocaeli başta olmak üzere İstanbul, Sakarya, Bursa, Yalova ile Düzce gibi birçok ilden müşterisini ağırlayan MOBESKO, her yıl gerçekleştirdiği indirimli günleri kampanyasının 7’ncisini başlattı. Vatandaşlar MOBESKO’daki 92 mağazadan avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapabilecek. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

MOBESKO’nun 7’nci yıla özel başlattığı İndirim Günleri kampanyasında yüzde yüz doluluk oranı ile müşterisini ağırlayacağını söyleyen Başoğul, “01 Aralık-31 Ocak tarihleri arasında sürecek İndirim Günleri’nde eviniz için ihtiyacınız olan ne varsa hepsini burada bulabileceksiniz.  Alışverişinizi MOBESKO’da rahatça ve sorunsuzca yapabilirsiniz.

 

Kampanyamız oldukça cazip, sözde bir kampanya düzenlemiyoruz. Mağazalarımızda ciddi bir indirim var. Farklı mağazalarda çeşitli oranlarda indirimler olacak. Önemli olan ne kadar fazla ürünle ne kadar fazla mağazanın indirime katıldığıdır. Bu konuda üyelerimizle tek tek görüştük, fikirlerini aldık. Üyelerimiz de İndirim Günleri’ne destek çıkarak hazırlıklarını tamamladı” dedi.

 

Müşteri portföyünün Kocaeli ile sınırlı olmadığını ifade eden Başoğul, “Kampanyamız için 120 bin insert bastırdık. İnsert yalnızca Kocaeli’de değil, İstanbul, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Yalova, Bursa, Bilecik illerinde de ikamet eden vatandaşlarımıza da ulaştırılacak. Sosyal medya üzerinden profesyonel olarak çalışan bir ekibimiz var. İndirimli ürünleri sosyal medya üzerinden de takip etme imkanı sunuyoruz. Bunun yanında çeşitli mecralarda duyurusunu yapacağımız kampanya dönemi neticesinde MOBESKO,  Kocaeli dışından da müşteri ağırlayarak Kocaeli’ye katma değer sağlayacaktır” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ