MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!
MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!
Güncel
29 Kasım 2017 Çarşamba 13:20
  • 2176
  • 0

MOBESKO’da İndirim Günleri BAŞLIYOR!

Kurulduğu günden bu yana Kocaeli başta olmak üzere İstanbul, Sakarya, Bursa, Yalova ile Düzce gibi birçok ilden müşterisini ağırlayan MOBESKO, her yıl gerçekleştirdiği indirimli günleri kampanyasının 7’ncisini başlattı. Vatandaşlar MOBESKO’daki 92 mağazadan avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapabilecek. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

MOBESKO’nun 7’nci yıla özel başlattığı İndirim Günleri kampanyasında yüzde yüz doluluk oranı ile müşterisini ağırlayacağını söyleyen Başoğul, “01 Aralık-31 Ocak tarihleri arasında sürecek İndirim Günleri’nde eviniz için ihtiyacınız olan ne varsa hepsini burada bulabileceksiniz.  Alışverişinizi MOBESKO’da rahatça ve sorunsuzca yapabilirsiniz.

 

Kampanyamız oldukça cazip, sözde bir kampanya düzenlemiyoruz. Mağazalarımızda ciddi bir indirim var. Farklı mağazalarda çeşitli oranlarda indirimler olacak. Önemli olan ne kadar fazla ürünle ne kadar fazla mağazanın indirime katıldığıdır. Bu konuda üyelerimizle tek tek görüştük, fikirlerini aldık. Üyelerimiz de İndirim Günleri’ne destek çıkarak hazırlıklarını tamamladı” dedi.

 

Müşteri portföyünün Kocaeli ile sınırlı olmadığını ifade eden Başoğul, “Kampanyamız için 120 bin insert bastırdık. İnsert yalnızca Kocaeli’de değil, İstanbul, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Yalova, Bursa, Bilecik illerinde de ikamet eden vatandaşlarımıza da ulaştırılacak. Sosyal medya üzerinden profesyonel olarak çalışan bir ekibimiz var. İndirimli ürünleri sosyal medya üzerinden de takip etme imkanı sunuyoruz. Bunun yanında çeşitli mecralarda duyurusunu yapacağımız kampanya dönemi neticesinde MOBESKO,  Kocaeli dışından da müşteri ağırlayarak Kocaeli’ye katma değer sağlayacaktır” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ