KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
MOBESKO'dan yüzde 50 indirim
MOBESKO'dan yüzde 50 indirim
Güncel
04 Aralık 2012 Salı 13:18
  • 1921
  • 4

MOBESKO'dan yüzde 50 indirim

MOBESKO, 7 Aralık-7 Ocak tarihleri arasında yüzde 50'ye varan indirimlerin yer alacağı bir kampanya başlatıyor

Kısa adı MOBESKO Dayanıklı Tüketim Malları ve Mobilyacılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, 2010 yılında faaliyete geçmişti. Sadece Kocaeli`ye değil çevre illerden gelen müşterilerini de en iyi şekilde ağırlayan MOBESKO, bir ay sürecek olan fırsat günlerine hazırlanıyor. Kış mevsimi ile durgunlaşmaya başlayan mobilya sektörü, MOBESKO'nun yüzde 50'ye varacak indirimleriyle yeniden canlanacak. 

 
İNDİRİM GÜNLERİ
İndirim günleriyle ilgili yönetim binasında bir basın toplantısı düzenleyen MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tekdoğan, Genel Sekreter Mustafa Karabalık ve yönetim kurulu üyeleri, kış aylarıyla beraber mobilya sektöründe bir duraklama dönemine girildiğini, ancak yapacakları indirim kampanyasıyla yeniden bu sektörü şahlandırmayı amaçladıklarını ifade etti. 
 
TÜM ÜRÜNLERDE
Geçtiğimiz yılda yüzde 20 ile yüzde 50 arasında indirim kampanyaları yaptıklarını aktaran Tekdoğan, "Bu kampanyadan da çok verim almıştık. Yeni kampanyamızı kamuoyuyla paylaşmaktan onur duyuyoruz" dedi. MOBESKO'nun sadece Kocaeli'de değil, çevre illerde de etkinlik alanı oluşturması için bu ve benzeri kampanyalara önem verdiklerini sözlerine ekleyen Tekdoğan, "Kampanyamızda defolu ya da demode ürünlerimizde indirim olacak sanılmasın" dedi. 
 
YENİ SHOWROOM
Yeni bir showroom oluşturma düşünceleri olduğunu belirten Mustafa Tekdoğan, "MOBESKO'nun arkasında bulunan 9 dönümü ruhsatlı 17 dönümlük arazimizi, bize destek vermek şartıyla firmalara ücretsiz vermeyi düşünüyoruz" dedi.  MOBESKO'nun doğu ve batı bloklarının da üstünü kapatmayı düşündüklerini sözlerine ekleyen Tekdoğan, "Firmalardan tekliflerimizi aldık, çalışmalarımıza devam ediyoruz" şeklinde konuştu. 
 
MARKA OLACAĞIZ
MOBESKO`nun Kocaeli`nin markası olduğunu ifade eden genel sekreter Mustafa Kalabalık, "Burayı Kocaeli'nin simgesi olan pişmaniye gibi düşünün. Kocaeli bir sanayi kenti olabilir, ancak buradaki sanayi tesislerinin çoğunluğunun menşei Kocaeli değil. MOBESKO ise Kocaeli'nin has markası. MOBESKO ismini, çevre illerdeki benzer markalar gibi yükseltmek istiyoruz. Bundan sonraki süreç içerisinde MOBESKO'nun Kocaeli'de marka olduğunun bilincinde etkinlikler düzenleyeceğiz" dedi.    
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ