KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Moralı ailesinin mezuniyet sevinci
Moralı ailesinin mezuniyet sevinci
Güncel
Nabi Yazıcı
03 Temmuz 2019 Çarşamba 17:26
  • 1374
  • 0

Moralı ailesinin mezuniyet sevinci

Körfez Ticaret Odası eski Başkanı ve iş kadını Sibel Moralı ile iş adamı Muhsin Moralı’nın oğlu Mert Moralı, ODTÜ Makine Mühendisliği’ni başarılı bir not yüzdesiyle tamamladı ve aile mezuniyet sevincini birlikte yaşadı.

Sibel Moralı ve Muhsin Moralı, mezuniyet töreni öncesinde aile yakınları ve Mert Moralı ile birlikte ilk önce Anıtkabir’i ziyaret ettiler.

Kısa Ankara turu ve Anıtkabir ziyareti sonrasında okulda düzenlenen törene katılan Moralı ailesi, mezuniyet sevincini paylaştılar.

Okulun başarılı öğrencilerinden olan Mert Moralı, Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde eğitim aldı. Mert, bundan sonra yurt dışı eğitimi ve tecrübesi ile hayatına yön verecek. Mert Moralı mezuniyetten sonra Gebze Organize sanayi Bölgesinde mesleği üzerinde staj yapmaya başladı.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ