KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Muammer Çelik intihara kalkıştı
Muammer Çelik intihara kalkıştı
Güncel
04 Kasım 2010 Perşembe 16:47
  • 17506
  • 49

Muammer Çelik intihara kalkıştı

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik bürosunda hap içerek intihara kalkıştı. Midesi yıkanan Çelik, hastanede tedavi altında

ÇELİK YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI
Aşırı dozda ilaç alarak zehirlenen ve dün gece SEKA Devlet Hastanesi`nde midesi yıkanan Muammer Çelik geceyi yoğun bakımda geçirmişti. Hayati tehlikeyi atlatan Çelik`in bu sabah servise alındığı ve günü de serviste geçireceği öğrenildi.


MİDESİ YIKANDI

Son zamanlarda çok sıkıntılı günler geçiren Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, akşam saatlerinde bürosunda personeli tarafından baygın halde bulundu. Çalışanları tarafından hemen İzmit Seka Devlet Hastanesi`ne kaldırılan Muammer Çelik`in midesi yıkandı.
 

TEHLİKEYİ ATLATTI
Midesi yıkandıktan sonra hemen yoğun bakıma kaldırılan Muammer Çelik`in hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Çelik`in bir süre daha hastanede kalacağı ifade edildi. Muammer Çelik`in intihar girişimiyle ilgili olarak ailesi ve yakın çevresi kimseye bilgi vermiyor.


YÖNETİCİLER GELMEDİ
Bürosunda hap içerek intihara kalkışan Muammer Çelik`in yakınları hastane önüne gelerek bilgi almaya çalıştı. Hiçbir Kocaelisporlu yönetici ise hastaneye gelmedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ