KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Müdür Çelik, muhtarlarla buluştu
Müdür Çelik, muhtarlarla buluştu
Güncel
13 Kasım 2012 Salı 15:56
  • 795
  • 0

Müdür Çelik, muhtarlarla buluştu

Kuruçeşme Polis Merkezi Amirliği sabah düzenlenen kahvaltı programında bölge muhtarlarıyla bir araya geldi

Kuruçeşme Polis Merkezi Amirliği, sabah İzmit Bayburtlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde bir sabah kahvaltısı düzenlendi. Polis merkezinin Kuruçeşme Mahallesi Muhtarlarıyla bir araya geldiği kahvaltı programına emniyet müdürlerinin yanı sıra çok sayıda mahalle muhtarı da katıldı.

 
KAHVALTIDA BULUŞTULAR
Kahvaltı etkinliğine; İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Günel Yılmaz, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Yardımcıları`ndan Salih Çakır, Emrullah Pehlivan, Kuruçeşme Polis Merkezi Amiri Yusuf Yıldıran ve emniyet amiri Öner Bahçekapılı gibi isimler katıldı.
 
MUHTARLAR DA KATILDI
Ayrıca, Kuruçeşme Fatih Mahallesi Muhtarı Musa Temel, Doğan Mahallesi Muhtarı Aziz Örki, Yenimahalle Muhtarı Tuncay Aşkın, Şirintepe Mahallesi Muhtarı Şuayip Muti, Hatipköy Mahallesi Muhtarı Ali Yılmaz, Kocatepe Mahallesi Muhtarı Kemal Çelebi ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yaman da kahvaltıda hazır bulundu.

HUZURU YAKALAYACAĞIZ
İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, kahvaltı etkinliğinde yaptığı konuşmada vatandaşlara kaliteli hizmetler vermek için bir araya geldiklerini belirtti. Çelik, “Güvenlik tedbirlerimizi her zaman en üst seviyede tutmaya devam ediyoruz. Artık çocuklarını okula gönderen aileler endişelenmeyecek. İnsanlar ailecek dışarı çıktıkları zaman gözleri arkada kalmayacak. El ele verdiğimiz zaman huzuru birlikte yakalayacağız" dedi. 
 
MUHTARLAR DA SORUMLULUK SAHİBİ
Kahvaltıda söz alan İzmit İlçe Emniyet Müdürü Günel Yılmaz da her sorunun birlikte aşılacağının altını çizerek “Her hafta düzenlenen tanışma kahvaltısında muhtarlarımızla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyeceğiz ve birlikte çözüm önerileri sunacağız. Muhtarlar da polisler kadar sorumluluk sahibidirler” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından muhtarların sıkıntılarını dinlemeyi de ihmal etmeyen Çelik'e Kuruçeşme Mahallesi Muhtarı tarafından çiçek takdim edildi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ