KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mühendis ve Mimarlar Çarşı Yapı’yı ziyaret etti
Mühendis ve Mimarlar Çarşı Yapı’yı ziyaret etti
Güncel
05 Kasım 2010 Cuma 15:00
  • 1004
  • 0

Mühendis ve Mimarlar Çarşı Yapı’yı ziyaret etti

42 Evler mevkiinde inşa edilen ve bir ay içinde açılması beklenen Çarşı Yapı Alışveriş Merkezi’ni Jeofizik Mühendisleri Odası, Makina Mühendiseleri Odası ve Mimarlar Odası ziyaret etti

Kocaeli Jeofizik Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası ve Makina Mühendisleri Odası önceki gün Çarşı Yapı Alışveriş Merkezi`ni ziyaret etti. İzmit Belediyesi tarafından Merkezi İş Alanı (MIA) olarak ilan edilen 42 Evlermevkiinde inşa edilen Çarşı Yapı`nın ziyaretinde Mimarlar Odası Başkanı Yalçın Ergen ve yöneticiler Turgay Muti, Arsal Arısal ve Elif Arısal, Jeofizik Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Çetin ve 2. başkanı Emine Aktaş, Makine Mühendisleri Odası Şube Müdürü Gültekin Keskin ve yönetici Levent Tanrısever hazır bulundu.
 

DESTEK SÖZÜ
Rengin İnşaat tarafından toplam 90 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Çarşı Yapı ziyaretinde Rengin İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri; Metin Alan, Erhan Güleryüz, Mehmet Yılmaz ve Hasan Ayaz`a misafirlerini kapıda karşıladı. Yaklaşık bir ay içerisinde açılışı yapılacak olan Çarşı Yapı`nın kentin ekonomik hayatına büyük bir canlılık katacağını belirten mühendis ve mimarlar, bu tür yatırımların ilimize kazandırılmasından dolayı çok mutlu olduklarını ve ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ