KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9567 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.7945 TL
Kocaeli Zirve
Muhtar Ceyhanlı ziyafet sözünü tuttu
Muhtar Ceyhanlı ziyafet sözünü tuttu
Güncel
Aktan Uslu
15 Nisan 2019 Pazartesi 12:55

Muhtar Ceyhanlı ziyafet sözünü tuttu

Pelitli Köyü’ne ikinci defa muhtar seçilen Zafer Ceyhanlı, seçim öncesi tosun keserek köylülere ziyafet verme sözünü yerine getirdi

31 Mart yerel seçimleri öncesi, muhtarlığa ikinci defa seçilirse Pelitli Köyü sakinlerine tosun keserek ziyafet sözü veren Muhtar Zafer Ceyhanlı o sözünü yerine getirdi. Mazbatayı almasının ardından önceki pazar günü köy meydanında ziyafet verdi. Kuran’ı Kerim tilaveti ve dua ile başlayan yemeğe Pelitli Köyü sakinlerinin ilgisi yoğun oldu. Çok sayıda muhtarın da ağırlandığı etkinlikte Zafer Ceyhanlı konukları ile yakından ilgilenip güzel bir ev sahipliği sergiledi. Köy sakinleri Ceyhanlı’ya etkinlikten ötürü teşekkür edip başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Naci Eryimaz

Bütün muhtarlara örnek olsun ALLAH hayrını kabul etsin

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Belediyeden 30 bin TL'lik ödüllü yarışma

Belediyeden 30 bin TL'lik ödüllü yarışma

İzmit Belediyesi tarafından Resmi Gazete'de Fethiye Caddesi Yeniden Düzenleme Yarışması yapılacağı duyuruldu. Yarışmaya katılacaklarla ilgili yapılan açıklamada, "4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 23. maddesi ile Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği doğrultusunda açılan yarışma; serbest ulusal, ortakçıl yarışmadır." denildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ