KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Muhtar istifa etti
Muhtar istifa etti
Güncel
05 Ekim 2012 Cuma 09:39
  • 3083
  • 11

Muhtar istifa etti

Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıhocalar’a yapılan hayvan barınağını istemeyen muhtar Tahsin Yağız, istifa etti

Sarıhocalar`ın bağlı olduğu Sarışeyh Köyü Muhtarı Tahsin Yağız, Sarıhocalar`a Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan hayvan barınağına karşı tepkisini istifa ederek gösterdi. Yağız, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na yüklenerek, “Oyu biz mavnalardan alıyor iyi hizmetleri ise Yuvacık`a yapıyor” dedi.

 
DİLEKÇE İLE İSTİFA
Yağız, basın açıklaması yaparak Sarıhocalar`a yapılan hayvan barınağına karşı tepkisini istifa ederek gösterdi. İzmit Kaymakamlığı`nın önünde elinde dilekçe ile açıklamasını yapan muhtar Yağız, başkan Karaosmanoğlu ile yaşadığı süreci anlattı.
 
SERSERİLERLE UĞRAŞAMAM
Yağız, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun kendisini aradığını belirterek, “Karaosmaoğlu benden halkı ikna etmemi istedi. Ben de kendisinin gelmesini istedim o sırada mikrofon açıktı. Başkan ise telefonda bize ‘Serserilerle uğraşamam` diyerek yanıt verdi. Bu konuşmayı ise herkes duydu” dedi.
 
KİMSE DİNLEMEDİ
Yağız, Karaosmanoğlu`nun seçim zamanı manavlardan oy aldığını ancak iyi yatırımları manavlara değil Yuvacık`a yaptığını ifade etti. Muhtar Yağız, seçim zamanında kendi bölgesinden muhalefete sadece 8 oy çıktığında herkesin kendisini tebrik ettiğin, şimdi ise kimsenin kendisini dinlemediğini söyledi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ