KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Muhtar Karaaslaner’den Karaosmanoğlu’na TEPKİ..!
Muhtar Karaaslaner’den Karaosmanoğlu’na TEPKİ..!
Güncel
21 Kasım 2017 Salı 15:49
  • 6316
  • 7

Muhtar Karaaslaner’den Karaosmanoğlu’na TEPKİ..!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanına son günlerde yapılan tepkilere bir yenisi daha eklendi. Başiskele Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Nihat Karaaslaner sosyal medya hesabından İbrahim Karaosmanoğlu’na sert eleştiriler getirdi.

Açık açık eleştiriyor

Bugünlerde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na özellikle Başiskele ve Yuvacık’taki hemşerilerinden ağır eleştiriler var.

Hem de bu yapanlar sıradan vatandaşların yanın da mahalle muhtarları da açık açık, aleni bir şekilde Karaosmanoğlu’na ağır ve sert eleştiriler getiriyorlar.

Başiskele Servetiye Karşı Mahalle Muhtarı Nedim Özkaraaslan’ın eleştirilerinden sonra şimdi de yine Başiskele Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Nihat Karaaslaner’de İbrahim Karaosmanoğlu’na sosyal medya hesabından ağır eleştiriler getirdi.

                                         

Neler var neler

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Karaaslaner’in yaptığı eleştitiler içinde neler var neler. Taşeron işçileri için söylediği sözlere muhtar Karaaslaner; ‘Başkan taşeron işçisine sen çok çalış ama kadro isteme. Kadroya giren yan gelip yatıyor. demiş. Allah Allah yan gelip yatan amirlerinizi, müdürlerinizi de taşeron işçisi yapın da çalışsınlar sayın başkan’ paylaşımında bulunmuş.

Karaosmanoğlu’nu yeni aldığı jeepi de eleştiren Muhtar Karaaslaner ; Yahu adam ne yapsa yaranamıyor şimdide milyonluk cipine taktılar ne yapsın adam Kocaeli’nin başkanı hacı muratla mı gezsin? Adam 25 yıldır başkanlık yapıyor bırakın tadını çıkarsın. Efendum şu dolarlan içiliyor vergiler almış başını gidiyormuş olsun siz onlardan iyi mi bileceksiniz vardır bi bildikleri deyip itaat edeceksiniz MARABALAR DEGİL MİYİZ?’ paylaşımında bulunmuş.

Muhtar Karaaslaner’in Facebook’taki sayfasında bunun gibi onlarca Karaosmanoğlu’nu değim yerindeyse yerden yere vuran paylaşımlar var.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ