KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Muhtarlara müdür desteği
Muhtarlara müdür desteği
Güncel
06 Aralık 2012 Perşembe 15:58
  • 1201
  • 0

Muhtarlara müdür desteği

Kahvaltılı toplantıda Başiskeleli muhtarlarla bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, muhtarların sorunlarını dinledi

İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Özkar`ın düzenlediği etkinlikte Başiskeleli muhtarlarla bir araya geldi. Doğantepe`de düzenlenen kahvaltılı toplantıda Hulusi Çelik`e Başiskele İlçe Emniyet Müdürü Adil Öztırak eşlik etti. Etkinliğe Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen ve Başiskeleli muhtarlar katıldı. Muhtarlarla tanışan Çelik, onların sorunlarını da dinledi. Başkan Özkar, müdür Çelik'e kendilerini kırmayıp kahvaltılı toplantılarına katıldığı için çiçek takdim etti. 

 
VALİ TAKİP EDİYOR
Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan Hulusi Çelik, polisevi hakkında da bilgi verdi. Poliseviyle Kocaeli Valisi Ercan Topaca'nın ilgilendiğini belirten Çelik, "Polisevinin bütün problemlere cevap verebilecek kapasite de olması için belli detaylar üzerinde çalışılıyor. Sayın valimiz önümüzdeki yıl itibariyle çok önemli mesafeler kat edileceğini ve Başiskele bölgemize bu müesseseyi kazandırma gayreti için olduğunu ifade etti. Kendisi de bunu en çok arzulayanlar arasında. Sosyal tesislerin artışı bizi de mutlu edecek" dedi.        
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ