KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
MÜSİAD, TURQUALITY’i anlattı
MÜSİAD, TURQUALITY’i anlattı
Güncel
18 Kasım 2012 Pazar 10:46
  • 738
  • 0

MÜSİAD, TURQUALITY’i anlattı

MÜSİAD Gebze Şubesi üyelerine, ‘TURQUALITY Desteklerinden Nasıl Faydalanılır?’ konulu bilgilendirici bir eğitim semineri düzenledi
Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gebze Şubesi, üyelerinin ufkunu açıcı konu ve konuklarla düzenlediği seminerlerine ‘TURQUALITY Desteklerinden Nasıl Faydalanılır?` ile devam etti. Sunumunu PROGROUP Uluslararası Danışmanlık Genel Müdürü, MBA-MSc, Salim Çam'ın yaptığı seminere markalaşma hedefi olan firmaların ilgisi yoğun oldu. 
 
MARKALAŞMA PROGRAMI
MÜSİAD Gebze Şubesi Toplantı Salonu`nda düzenlenen seminerde, gittikçe ağırlaşan rekabet koşulları ve değişen tüketim kalıpları, uluslararası arenada yer almak isteyen, dünya pazarından daha fazla katma değer ve daha fazla pazar payı almak isteyen girişimcilerin marka oluşturmada dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı TURQUALITY sistemi anlatıldı.
 
AYDINLATICI BİLGİLER
Üyelerin TURQUALITY sisteminden faydalanmaları için, sistemin bilinmeyen yönleri, desteklerden en yüksek seviyede faydalanabilmeleri için aydınlatıcı bilgiler aktarıldı. TURQUALITY nedir, amacı ve hedefleri, destek ve teşvikleri, girme koşulları, TURQUALITY'de marka, performans, ticaret, pazarlama
satış,tedarik zinciri yönetimi, yönetişim ve bilişim, insan kaynakları yönetimi gibi  konulara değinildi. 
 
SORULARI CEVAPLADI
Seminer sunumundan sonra katılımcıların soruları cevaplandırıldı. 
MÜSİAD Gebze Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Doğan Güler, üyelerin talepleri doğrultusunda belirlenecek konularla ilgili bir araya gelme çalışmalarının devam edeceğini ifade etti. Güler'in sunumu gerçekleştiren Salim Çam'a ve katılımcılara teşekkürünün ardından toplantı sona erdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ