KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mustafa Budak ikindide defnediliyor
Mustafa Budak ikindide defnediliyor
Güncel
Aktan Uslu
10 Şubat 2019 Pazar 08:21
  • 5206
  • 1

Mustafa Budak ikindide defnediliyor

Çayırova’da dün intihar ederek yaşamını sonlandıran iş adamı Mustafa Budak bugün ikindi namazına müteakip Mandıra Camii’nden defnedilecek

Çayırova, aslen Kars ili Digor İlçesi eşrafından olan iş adamı Mustafa Budak’ın intiharı ile sarsıldı. Mustafa Budak dün öğleden sonra İnönü Mahallesi, Pir Sultan Caddesi üzerindeki işyerinde başına dayadığı tabancayı ateşleyerek hayatına son vermişti.

Yüksek meblağlı borçlarından ötürü intihar eden Mustafa Budak’ın dört sayfalık veda mektubunda borçlarını da not olarak yazdığı öğrenildi.

Mustafa Budak bugün (10 Şubat Pazar) Özgürlük Mahallesi’ndeki Mandıra Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

BUDAKLAR’DA İKİNCİ ACI

Mustafa Budak, Çayırova’nın Özgürlük Mahallesi’nde 28 Mayıs 2017’de işlenen cinayette öldürülen market sahibi Bekir Budak ile Kars Digor Kültür Platformu Başkanı İsmail Budak’ın da akrabası.

Kocaeli Zirve; merhum Mustafa Budak’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diler.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Civan Uçar

Allah rahmet eylesin ☹️

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

O ilçe definecilerin uğrak yeri oldu

O ilçe definecilerin uğrak yeri oldu

Körfez’e bağlı İlimtepe Mahallesi konumu ile eski uygarlıkları barındırmış ve tarihi dokusu geniş bir alana yayılmış olan bir mahalle. Bu özelliği nedeniyle de sık sık define aramaya çıkan insanların uğrak yeri haline geldi. Kazı sırasında bir kişinin de daha önce öldüğü kaçak define avcılığı sırasında yaralanan ve yakalanıp adli makamlara sevk edilen çok sayıda insan olmasına rağmen bu tutkudan vaz geçilemiyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ