KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Necmi Kolaylı toprağa verildi
Necmi Kolaylı toprağa verildi
Güncel
06 Aralık 2010 Pazartesi 18:56
  • 16458
  • 9

Necmi Kolaylı toprağa verildi

Kolaylı İnşaat’ın sahibi Necmi Kolaylı, yaklaşık bir aydır verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Kolaylı’nın cenazesi gözyaşları içinde toprağa verildi

Kemal Paşa Mahallesi İmaret Yokuşu Saraybahçe Apartmanı`nda ikamet eden ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Kolaylı İnşaat`ın sahibi Necmi Kolaylı, 1 Kasım tarihinde Bursa- Ankara yolu üzerinde bulunan sanayi sitesi önünde silahla yaralanmıştı. Bursa`ya araba almak için gittiği öğrenilen Kolaylı, nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla ensesinden vurularak yaralanmıştı. Bursa Devlet Hastanesi`ne kaldırılan vücudundaki kurşun çıkarılamadığı için 1 Kasım`dan bu yana yoğun bakımda tutulan Kolaylı, yaşam mücadelesini kaybetti.
 

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI
İyi bir haber bekleyen ailesi ise aldıkları kötü haber karşısında gözyaşlarına boğuldu. Nerden geldiği belli olmayan bir kurşunla yaralanan ve tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitiren Kolaylı, yapılan otopsisinin ardından Asri Mezarlık morguna getirildi. İki çocuk babası olan iş adamı Necmi Kolaylı, Fevziye Camii`nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Bağçeşme Mezarlığı`nda toprağa verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ