KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Nesine.com, yılbaşı çekilişi için iddialı
Nesine.com, yılbaşı çekilişi için iddialı
Güncel
08 Aralık 2011 Perşembe 11:10
  • 1471
  • 0

Nesine.com, yılbaşı çekilişi için iddialı

Nesine.com, şansını ispatladı. Yılbaşından önceki son çekilişte büyük ikramiye Nesine.com’dan alınan bilete çıktı. Nesine.com, yılbaşı çekilişi için de iddialı

İlk büyük ikramiyesini 19 Eylül`de ve henüz ikinci çekilişinde kazandıran Nesine.com internet sitesi, 29 Kasım çekilişinde yine büyük ikramiye sahibi yaptı. Nesine.com bu kez 165464 numaralı biletle 375 bin TL kazandırdı. Bugüne kadar 10 çekilişe katılan Nesine.com, 2 büyük ikramiye ile bir kez de 3. büyük ikramiyeyi kazandırdı. Bu kadar kısa sürede 2 büyük ikramiye kazandıran Nesine.com, eşine zor rastlanır bir başarı yakaladı.
 

YILBAŞI BİLETLERİ
Bu yıl Milli Piyango`nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye tam 40 milyon TL. Nesine.com, yılbaşı biletleri için de iddialı. Vatandaşların şansına şans katan Nesine.com, yılbaşında büyük ikramiye kazandırmak istiyor. Nesine.com`da biletlerinizi ister sevdiğiniz numaraları seçerek oluşturabilir, isterseniz şansınıza güvenip Nesine.com`un size sunduğu bileti alabilir, isterseniz de Türkiye`de bir ilk olan özel hizmetle amorti kazanmayı garantileyebilirsiniz.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ